Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit tudunk tenni ha lerobban...

Mit tudunk tenni ha lerobban az autónk Horvátországban? Biztosítást nem lehet rá kötni.

Figyelt kérdés
21 éves az autó, már egyik biztosító sem vállalja. Végülis nincs olyan baja amiről tudnánk, barátom maga is ért hozzá, karbantartja, de ennyi idősen már szerintem az se biztos hogy beindul másnap reggel. Attól félek milesz ha elromlik az autópálya közepén, és ha kérünk is segítséget, kiderül hogy olyan gond van ami több napos szervízt igényel, mert éppen nincs alkatrészük. Akkor addig hol töltjük az éjszakákat? Vagy mégrosszabb ha csak hazaszállitani lehet, 700 km távolságról. Nyilván ha pénzünk van, túléljük valahogy. De a gond hogy nem tudunk több százezres tartalékkal elindulni. A szállásra, ételre, pár programra lesz csak pénzünk, biztonsági tartalékunk kb 100 ezer ft lesz összesen kettőnknek. Amiből nemsok mindent tudunk kezdeni ha komoly baja van a kocsinak. Lécci az olyan válaszokat hanyagoljátok, hogy aki csóró az maradjon otthon. Inkább arra vagyok kíváncsi, hogy a gyakorlatban létezik e olyan, hogy hitelre kapunk bármilyen szolgáltatást? Vagy csak azt tudjuk tenni, hogy az autót hátrahagyva hazavonatozunk?
2017. márc. 21. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:

A magyar autoklubnal erdeklödtetek mar?


Nem tudom pontosan, mert en Ausztriaban az ÖAMTC-nel vagyok. Volt defektem Magyarorszagon. Telefonalta, kis idö mulva jötte, megjavitottak ingyen. Meg haza is szallitottak volna szükseg eseten. Nalunk ez szemelyre szol, mindegy milyen jarmüvel vagy uton.

2017. márc. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire féltek, inkább béreljetek egy autót, vagy alapból menjetek busszal, vonattal.
2017. márc. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Horvátország nincs annyira messze. Ha a helyi szervizben nem tudják megcsinálni, akkor hazajönnék vonattal, ithon bérelnék egy autszállító utánfutót (8-10000 Ft/nap) és egy másik autóval érte mennék magam. Így a legolcsóbb hazahozni.
2017. márc. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az auto lerobbanasat nem az eletkora hatarozza meg.....hanem az allapota!egyebkent mi ez a szupertitkos auto amivel ennyire feltek elindulni?
2017. márc. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel. Egy rendszeresen karbantartott autónál, ha a hosszabb út előtt átnézeted szerelővel, a váratlan meghibásodások valószínűségét nagyon le lehet csökkenteni. Időnként meg az aránylag új és jónak tartott autól is lerobbannak.
2017. márc. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!