Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországban, Patrichi...

Horvátországban, Patrichi Apartmanban fogunk megszállni. Közel van tőle a tengerpart. A tengerben való fürdésnél kell valamire figyelni?

Figyelt kérdés
Nem voltam még külföldön. Nem tudom, hogy mennyire jellegzetes itt esetleg medúza, cápa, krokodil, bármi, ami árthat az embereknek. Rengetegen járnak ide nyaralni, én azért mégis félek. Aki volt erre fele az tudna érdemileg hozzászólni? előre is köszönöm!

2017. febr. 1. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
62%

Ha belelépsz egy sünbe (adott iq alatt előfordul) az neked sem jó, a sünöknek sem. Aztán ott vannak a medúzák. Láthatatlanok és jól felszereltek.

A krokodilok csak akkor veszélyesek, ha párzásra kényszeríted őket erővel, akkaro harapnak, rúgnak sőt kapálnak is.

Minden állat legveszélyesebbje a cápa. Ígérd meg, soha de soha nem dugod a fejedet vagy bármidet egy cépa állkapcsai közé.

Amit nem említettél az adriai óriásteknős, na az fúj és köp főleg ha az óriástojásait kiásod a homokból.

Amúgy vagyunk páran, akik túléltünk már egy tengerparti nyaralást.

Nem tudom gondolkodtál-e már ezen...

2017. febr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
23%
Ezen a helyen egesz cápa hordák meg aligátor csapatok es meduza rajok tartjak rettegesben a fürdőzőket!Sőt néha még piranja is előfordul meg anakonda!
2017. febr. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem igazán kell félned semmitől.

Előző Válaszolóknak! Igaz megnézhette volna a neten, igaz talán buta kérdésnek tűnik, de nem kéne ilyen lekezelő válaszokat adni (még akkor is ha butácska a kérdés- annak ellenére, hogy nem járt még külföldön).

Esetleg a sünbe lépés elkerülése végett vehetsz vizi cipőt. De a medúzát, sünöket szerintem észre lehet venni, nem kell félned! Más meg nem igazán van Horvátországban- kivéve az állatkertben.

2017. febr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!