Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha veszek egy londoni Travelca...

Ha veszek egy londoni Travelcardot, ami 1-6. zónában érvényes, akkor azzal tényleg ingyenesen és korlátlanul tudom utána használni a buszt, villamost, metrót és a vonatot is?

Figyelt kérdés
És érvényes arra a vonatra is, ami a Southend reptérről megy a Liverpool Street Stationig?
2017. márc. 22. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jò a buszra is. A reptèri buszokra nem èrvènyes
2017. márc. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A Southendről nem busz, hanem vonat megy a Liverpool Street Station-ig, akkor arra sem érvényes?
2017. márc. 22. 15:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Reptéri jàratokra nem jò. Amùgy csak egy tanàcs, ha turistàskodàs a cèl, felesleges 1-6 zòna travel card. Bőven elèg az 1-3
2017. márc. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Olyat nem is találtam, csak 1-2 és 1-6 zónásat. Pedig pont jó lenne az 1-3, mert a hotel a 3-asban van. De akkor lehet, hogy Oyster carddal járunk a legjobban, nem? Ha jól olvastam, az naponta max 1 napijegy árát vonja le (6,6 GBP, ha jól láttam), és az nincs zónákhoz kötve, ugye?
2017. márc. 22. 18:12
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a legegyszerűbb, ha veszel egy Oyster cardot és feltöltesz rá pénzt. Akkor nem kell foglalkoznod a zónákkal, mert a rendszer tudja, hogy mennyit kell levonnia. Illetve annyiból kell foglalkoznod vele, hogy minél kintebb utazol, annál drágább lesz, tehát azért ésszel kell használni.
2017. márc. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, azt értem, hogy minél magasabb a zóna, annál drágább. Igazából 1-2-3 zónákban fogunk mozogni, mert a hotel a 3-asban van, amiket meg szeretnénk megnézni az 1-2-ben minden. De akkor mégsem úgy van, hogy van egy napi limit, amitől magasabb összeget nem von le?
2017. márc. 24. 00:03
 7/7 anonim ***** válasza:
De van, de ez a limit függ attól, hogy melyik zónákban mozogsz.
2017. márc. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!