Kezdőoldal » Utazás » Európa » Eurolines buszon valo utazasho...

Eurolines buszon valo utazashoz szukseges a jegyet kinyomtatni amit interneten vettem vagy nem? Ha igen akkor ez lehetseges a buszallomasokon?

Figyelt kérdés

2017. márc. 22. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen ki kell. Vagy anèlkül szerinted honnan azonosìtjàk be hogy ki utazik?
2017. márc. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

1-es, a korszerű rendszerek anélkül is tudják azonosítani a jegy felhasználását, hogy azt kinyomtatnák. De ehhez persze kell kódolvasó, online kapcsolat (térerő) minden lehetséges megállónál, továbbá valamilyen módszer arra az esetre, ha rendszerhiba miatt offline működésre kell átállni.


Kérdező: a magyarországi Eurolines-járatok esetében mindig ki kell nyomtatni a hegyet. A Népliget autóbusz-állomás nemzetközi pénztárában 500 Ft-ért kinyomtatják neked nyitva tartási időben. De ez neked nem jó üzlet, bármelyik nyomtatószalonban a tizedéből megúszod.

2017. márc. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bár gyanítom, hogy a kérdező Magyarországra gondolt, de nem minden országban kell kinyomtatni a jegyet. Sok helyen elég a személyi, vagy bármilyen fényképes igazolvány, ugyanis a vezetőnek van egy utaslistája, amin le tudja ellenőrizni a neveket. De ez pl. Szerbiában volt.
2017. márc. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kinyomtattam az euroline irodában. Ez Németországban volt es Amsterdamba utaztam.
2017. ápr. 12. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!