Kezdőoldal » Utazás » Európa » WizzAir-nél online foglalás...

WizzAir-nél online foglalás és fizetés esetén, hogyan lehet kinyomtatni a jegyet?

Figyelt kérdés
Ajándékba szeretném adni valakinek, de azt írják a beszálló kártya 14 nappal az utazás előtt nyomtatható. Hogyan adjak így holnap jegyet valakinek, ha az út kb. 2 hónap múlva lenne?
2013. jan. 22. 18:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Holnap sehogy. Mint ahogy le van írva, 14. nappal indulás előtt lehet nyomtatni.
2013. jan. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Sehogy, nem lehet sajnos.

Én azt ajánlom mond meg neki hogy mi az ajándék, sztem nem lesz gond hogy nem adtál át semmit fizikailag.

2013. jan. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet, én Ryanaireset vettem, ott 15 nappal előbb lehet, de korábban semmiképp. :(
2013. jan. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Küldtek egy emailt, amiben benne van a kód, ami majd az online check-inhez kell. Szerintem azt nyomtasd ki neki. :)
2013. jan. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, közben lett egy briliáns ötletem.:) A foglalási oldal részleteire nyomtam egy print screen-t, és elmentettem a képet. Jól néz ki, és még pont egy A4-es kicsinyítés nélkül.:)
2013. jan. 22. 18:59
 6/11 A kérdező kommentje:
Áá, az emailt csak most néztem meg, abban is van egy részletezés. Szóval egy sem volt, de most már két féle nyomtatni való is van.:)
2013. jan. 22. 19:14
 7/11 anonim ***** válasza:
Jaa, hát persze, visszaigazolás az mindig van, ez nem is kérdés. :) Csal azt hittem, hogy mindenképpen jegyet szerettél volna.
2013. jan. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, én eddig soha nem nyomtattam ki semmit, csak a kódot leírtam egy cetlire és a check-in pultnál odaadtam a személyimmel.
2013. jan. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: nem wizzairrel utaztál vagy fizettél reptéri utasfelvételért. A többség nem szeret feleslegesen költekezni így otthon nyomtat beszállókártyát.
2013. jan. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

off


Ryanaireset

vettem, ott 15 nappal előbb lehet,

de korábban semmiképp. :(


22 nappal előtte már lehet. Akkor is ha valóban 15 napot írnak. :)

2013. jan. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!