Kezdőoldal » Utazás » Európa » Valaki volt már Szicíliában...

Valaki volt már Szicíliában május közepén, végén? Alkalmas a tenger a fürdésre vagy még hideg?

Figyelt kérdés
Júniustól szeptemberig fogok dolgozni, tehát nem lesz lehetőségem nyaralni menni, ezért szerettem volna májusban elmenni Szicíliába, az idő biztos csodás lesz, azonban nem tudom, mennyire lehet pl. fürödni akkor a tengerben. Októberben voltam Monacoban és akkor elég hideg volt a Földközi-tenger, májusban is kb ez várható még?
2017. márc. 30. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Októbertől májusig biztosan jól felmelegedhetett a télen...
2017. márc. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Itt nézegetheted a konkrét adatokat. [link]

Amúgy a fene tudja, neked mi a hideg és mi a meleg.

2017. márc. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Most látom, hogy az első és második válaszoló nem ugyanaz., ez esetben a 2. válaszolótól elnézést kérek és köszönöm a linket.

Első, te tényleg nem veszed észre, hogy haszontalan és bunkó , amit idepöfögtél? Semmi értelme, én pedig tapasztalaton alapuló válaszokért tettem fel a kérdést. Ha nem tudnád, ez egy mediterrán térség, ahol van, hogy hirtelen nagyon felmelegszik és hirtelen lehűl a levegő (ezt én nem olvastam, tapasztaltam). Mivel márciustól kezd melegedni a levegő, április már elég meleg, szerintem jogosan tehetem fel a kérdést, hogy májusban fürdött-e már valaki a tengerben és ha igen, milyen volt.

2017. ápr. 1. 22:01
 4/7 anonim válasza:
Igaz nem Szicília, hanem Malaga, de én 3 hete fürödtem a tengerben. A víz rettentő hideg volt, de egy mártózás erejéig elment, viszont a parton szuper volt, 30 körül volt a hómérséklet, és jól le is pirultam. Tegnap bokáig mentem bele a vízbe, hát, elég hideg még, de aki bírja, annak egy kis úszás belefér, de két hónap múlva, ha már tartós a meleg, valamennyit biztos melegszik majd. Amúgy tavaly szeptember közepe-vége felé voltunk utoljára a parton, akkor még szuper jó volt a víz. Én május végén elmennék, ha nem is pancsolsz majd egész nap, akkor már biztos lehet többet úszkálni.
2017. ápr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A hülye választ adókkal meg ne foglalkozz, hagy irigykedjenek ;)
2017. ápr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ:) Elmegyek mindenképp, kirándulás szempontjából is nagyon megéri szerintem.
2017. ápr. 11. 22:29
 7/7 anonim válasza:

(Az "értelmes" válaszoló vagyok.)

Jól teszed :) Én nagyon pancsolós vagyok, de napokat nem bírnék ki a vízben.

Nekünk április 29-én lesz az esküvőnk, a családom itt lesz egy hétig, és már alig várják, hogy menjünk a tengerpartra :D hát, én mondtam, hogy azért nyár még nincs, de ha az ember lelkes, úgyis jól érzi magát :)

Meg hát Szicíliában sem csak a tenger a látnivaló :)

Jó nyaralást neked!

2017. ápr. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!