Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kell útlevél, ha Bázelből...

Kell útlevél, ha Bázelből repülök Budapestre, vagy elég a személyi is?

Figyelt kérdés
Egy évvel ezelőtt még nem kellett útlevél, de most nem tudom, hogy megváltoztatták-e már az előírást a terrorhelyzet miatt.

2017. ápr. 2. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
továbbra is elég a személyi igazolvány
2017. ápr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
Terrorhelyzet miatt mikor volt bármikor is szükség útlevélre? Azért mert alaposabban vizsgálnak még nem változtatták meg a szabályokat. Elég durva lenne ha egyik napról a másikra megváltoznának..
2017. ápr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
A bázeli reptérrel rosszabbal még nem találkoztam pedig négy kontinens talán már száz repterén volt szerencsém átmenni. Bizony, rosszabb mint az eilati vagy a Tel-Avivi pedig mindkettőn alsógatyára vetkőztettek a biztonságiak. Viszont közben udvariasak voltak és angolul beszéltek. Életemben még nem pipáltam olyan repteret mint a bázelit ahol a bunkó személyzet több perces telefonálással sem talált angolul tudó jóembert. Elképesztő, tahó, visszamaradott hely.
2017. ápr. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Hogy tiszta legyen: a személyzet először volt bunkó és amikor előhúztam a kanadai útlevelet, hogy most akkor ezt befejeztük és vagy hívják a követséget vagy elengednek akkor próbáltak a rendőrök találni valakit, hogy közvetítsen, de nem sikerült (!) így inkább elengedtek. Ha csak magyar útlevelem van tuti, hogy nem engednek el így, az már látszott.
2017. ápr. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!