Kezdőoldal » Utazás » Európa » Az el caminonak az északi...

Az el caminonak az északi útján július - augusztusban milyen idő van?

Figyelt kérdés
Idén nyáron tervezem vègigcsinàlni a Caminonak ezen szakaszàt Iruntól Santiagoig és érdekelne hogy a tenger közelèben mennyire lesz hűvös/forróság. A válaszokat előre is köszönöm

2017. ápr. 19. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Meleg van nagyon és állítólag nem a legszerencsésebb időpont, mivel sokan akkor mennek és zsúfoltak a szállások.De ez nem személyes tapasztalat, csak olvastam egy Camino-stól.
2017. ápr. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én az északi útról nem tudok nyilatkozni,mert én a francia úton voltam,de ugyanebben az időszakban.Meleg volt,de nem volt annyira vészes,mert 6-7 körül elindulsz és általában vagy a legtöbb ember x km után 2-3 óra magasságában megérkezik a kiválasztott helyre.Így elkerüli az igazán nagy meleget.az utolsó 100 km-en voltak nagyon sokan.


Amit az északiról hallottam,hogy mivel kevésbé "nápszerű" ,kevesebb szállás van és férőhely és nagyobbak a távolságok és nagyok a szintkülönbségek és általában az ócánhoz közel-erdős részen nincs olyan meleg,legalábbis szerintem.De mindenképp olvass erről beszámolókat,blogokat,nekem rengeteget segítettek.


[link]

2017. ápr. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat !
2017. ápr. 20. 14:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Spanylorszagnak az eszaki resze kevesbe forro mint a felsziget belsejen illetve a deli reszeken, es lenyegesen tobb az eso minden evszakban. Arrafele hasonlobb a klima a magyarorszagiehoz (valtozo, nyaron is vannak nagyon meleg es huvosebb idoszkok is), mint az orszag kozepso reszen pl.
2017. ápr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!