Kezdőoldal » Utazás » Európa » Az orosz csajok mennyire...

Az orosz csajok mennyire könnyen ismerkednek?

Figyelt kérdés
Elsősorban moszkvába szeretnék utazni!
2017. ápr. 30. 23:05
 1/6 anonim válasza:
94%

Hát egyikünk sem egy mediterrán piroska. Elég nagyok az elvárásaink, elvárjuk a határozottságot, és bármennyire paradoxon, szeretjük, amikor egy férfi tudja hol van az alkoholizálásban a határ. Gyakran tapasztalom, hogy azzal szoktak előttem felvágni, hogy majd ők megmutatják nekem mennyit tudnak letoltni 1 óra alatt, és ez abszolút visszataszító. Általában hidegek vagyunk, persze azt nem mondom, hogy nem tudunk kedvesek, aranyosak, vagy közvetlenek lenni, de van bennünk egy tipikus "orosz hidegség". Moszkva persze tele van különböző személyiségű lányokkal, másképpen szocializálódtak, mint a vidéki oroszok, vagy a Szentpéterváriak, szóval általánosítani nem lehet, de együtt éltem 2 erasmusos olasszal, 1 portugállal, akik nem érezték jól magukat, és bevallom, engem sem kifejezetten érintett meg a hiperaktivitásuk. Azt állítják, a magyarok könnyebben azonosulnak a orosz nép szellemével.

Nem tudom, milyen személyiség vagy, de semmiképp se játssz magadból menőt, ha igazán megtetszik egy lány, akkor légy úriember. És ez nem csak az orosz lányokat érinti, hanem általánosan.

Sok sikert!

2017. ápr. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

neked kell tudnod, idehaza mennyire vagy szép vagy csúnya, okos vagy buta.

Hidd el, a moszkvai csajok is kb ezt fogják gondolni rólad, picit nehezítve azzal a ténnyel, hogy mutogatással még James Bond sem vett le nőt a lábáról.

Picit nagyobb esélyed van, ha beszélsz például oroszul, vagy perfekt angol vagy némi sármmal.

Üdv a való vilgágban.

Megjegyzem, az utazás nem arról szól, amiről te kiírtad a kérdésedet.

2017. máj. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a fővàrosba vagy az europai kontinens oldalàn lévő nagyvàrosokba mégy, ( Szent- Pétervà, Moszkva, Volgogràg stb. akkor mindenhol talàlhatsz angoluk beszélő, a magyar àlkampilgàrsàg negszerzését célzó, vagy aljalmi csajokat, a rendes nőt akarsz, akkor tudnod kell oroszul és az Uràl túloldalàra kell utaznod( vigyàzz az eszkimó csajokkal hazudnak) . Ott talàlsz rendes nőt, meg alkalmit is néhàny italért.. Én 2015 ben voltam utoljàra és beszélek oroszul,angolul is, tapasztalatból mondom!
2017. máj. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A jó orosz nőnek nincsenek nagyobb elvàràsai az európaival szemben, egyszerű, légy hatàrozott talpraesett férfi ennyi az egész, nyílt és őszinte!
2017. máj. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A helyesíràsomért elnézést, mindíg mellényomok...
2017. máj. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
#1: rendkívül jól beszélsz (írsz) magyarul. Mennyi időt töltöttél itt?
2017. szept. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!