Kezdőoldal » Utazás » Európa » Aki Németországban él milyen...

Aki Németországban él milyen telefonfeltöltőkártyát használ? Lebara? Párok, családosok.

Figyelt kérdés

Mi most azt használunk régóta,de havi 20 euroval töltjük,így csak egy telefont töltünk fel. Otthon elég volt 3E ft-tal feltölteni,egy évig érvényes volt,itt meg minden hónapban muszáj. Kicsit sokallom,esetleg nincs vmi megoldás h mindketten a külön telefonunkat feltöltsük 10euroval? Ebbe a 20 eurosba az a jó h 1000percet tudunk otthonra telefonálni, viszont ha csak 10 euroval töltenénk,nem tudnánk ennyit beszélni az otthoniakkal.

Milyen megoldások vannak,ti hogy csináljátok?

Meg itt kint ingyen beszélünk az összes Lebarással így.



2017. máj. 4. 09:54
 1/10 anonim ***** válasza:
En a SimplyTel-nél vagyok, havi 12,49 euro a dija, cserebe barkit ingyen hivhatok belfoldon (mobil+vezetekes), ingyen van az sms es 3GB adathasznalat belfoldon, 100 MB kulfoldon. Ha jol emlekszem az O2 halozatat hasznalja, tehat fontos a lefedettseg kulonben nem eri meg.
2017. máj. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ja es egy honap a felmondasi ido, tehat nem kell alairni 1-2 evre.
2017. máj. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én Lebarát használok, havi 10 EUR az internet miatt. Telefonálni nagyon ritkán szoktam, ha Magyarisztánban valakivel beszédem van, azt megteszem skype-on, viberen, stb., online.
2017. máj. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hogy minden magyar a h*lye Lebarara van racuppanva :D Sokkal jobbak vannak, mint az a szerencsetlen tarsulat.
2017. máj. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És kedves utolsó..! Megmondanád melyek azok amelyek jobbak? És miért..?
2017. máj. 5. 16:03
 6/10 anonim ***** válasza:

Én azért használom (a rácuppanás túlzás) mert van lefedettség (ellentétben az O2-vel, lásd első hsz), még nem akartak átverni mint pl. a Vodafone, és mert a Telekom hálózatát használja, amivel eddig sosem volt problémám.


Kielégít a válaszom, vagy igazából nem is voltál rá kíváncsi, csak be akartál szólni?

2017. máj. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát a Vodafone és a Telekom minket is átvert már, szemetek az biztos, mondjuk az internet szempontjából tudom csak. Mobil és vezetékes.
2017. máj. 5. 16:57
 8/10 anonim ***** válasza:
nem beszolas akart lenni, de teny, a magyarok 90%-a nem lat tovabb a lebaranal. felbattyogsz a Check24.de oldalra es osszetudod hasonlitani a jobb tarifakat. A lebara szerintem az elso 20 talalatba se lesz...belfoldi hasznalatra (ertsd: Nemetorszagon belul) 10-15 euros havidij kozott korlatlan beszelgetes (mobil+vezetekes)/sms lehet 3GB internettel. Mellette irja melyik halozatot hasznalja, csakhogy megfelelo legyen a lakhely szerinti lefedettsegnek.
2017. máj. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmilyet... skype. Mindenkinek van internete. Ott legalább látjuk is egymást. Ha meg 20 eurót sokallsz, akkor inkább költözz vissza, ez már a szarrágóság legalja.
2017. máj. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mikeXxX válasza:
100%
4# Azért azt aligha hiszem hogy van jobb kártya Magyarba telefonálni mint a lebara nekem bevált bár az tény ha helyben telefonálsz akkor van sok jobb is !
2017. máj. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!