Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi igaz abból, hogy Interrail...

Mi igaz abból, hogy Interrail jeggyel potom áron lehet beutazni Európát?

Figyelt kérdés

Neten olvastam hogy 28 éves korig lehet igénybe venni ezt az Interrail jegyet,ami olcsóbb szálláshelyeket és ingyenes múzeumbelépőket is biztosít.


Valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban??



2017. máj. 27. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem mondanám potom árnak.

[link]

2017. máj. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jóformán semmi sem igaz belőle. A potom ár ez esetben is több száz euró, ha minden résztvevő országra ki akarod terjeszteni az érvényességét. Az érvényesség időintervallumától is függ az ár. De potomnak semmiképpen sem nevezném. Az ingyenes -vagy kedvezményes- belépőket ISIC kártyával is megkapod.
2017. máj. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem sem nevezhető potomnak egyáltalán.
2017. máj. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kinek mi számít potom árnak.

Reklámfogás. És a végén kiderülne, hogy olcsóbban jönnél ki, ha befizetnél egy körutazásra.

- Magyarországon belül nem használható, azaz a határig, visszafele határtól venned kell külön jegyet.

- Pót/hely/fekvőhely díjakat külön kell megvenned.


"kedvezményes szállásfoglalási lehetőség egyes szállodákban"

- Van egy pár szállás foglaló oldal, ami olcsóbb és nagyobb a választék.


Szerintem jobb egy saját magad által megtervezett utazás, mint a hopp most ide megyek, aztán oda.


És egyes országokban van megfizethető áron napijegy, ami adott országban/ régióban ingyenes utazást biztosít.

2017. máj. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem bejött a 15 napos folyamatos bérlet, kb 100 ezer ft volt 2013-ban. Ehhez hozzáadódott pár kiegészítő jegy, illetve helyfoglalás és ezzel együtt kb 130 ezer ft-ból jó pár ezer km-ert leutaztam, gyakorlatilag végig utaztam a 15 napot. Ez a folytonos úton levésről szólt minimális helyi körülnézésekkel.

Pár emlékezetes rész:

Svájcban utazás a Gleccser expresszel - ennek csak a felét állta a bérlet, másik felét ki kellett fizetni, kb 15 ezer volt ha jól emlékszem.

Nantes-Les Sables d'Olonne útvonalon utazás az Atlanti óceán partjára.

Párizs-Frankfurt között utazás a helyenként 320 km/h-val hasító francia nagysebességű vonattal a TGV-vel.

Frankfurt-Hamburg között a német nagysebességű ICE vonattal.

Hamburgból Lübecken át Koppenhágába - Puttgarden-Rodby között a vonat egy kompra gördülve teszi meg a két ország közötti vizi szakaszt.

Osloból Bergenbe a híresen szép útvonalon keresztben átszelve Norvégiát.

Trondheim-Bodo között egy 10 órás vonatúttal fel egészen az Északi-sarkkörön túlra.

2022. nov. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!