Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szeretnéd kint tölteni a...

Szeretnéd kint tölteni a nyarat Spanyolországban? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Remélem nem minősül hirdetésnek, de az igazság az, hogy lakótársat keresek. Spanyolországba fogok utazni nyáron 2 és fél hónapra, dolgozni, és mivel albérletbe mennék, szükségem lenne lakótársra. Meg egyedül amúgy is félnék.

A részleteket megírom annak, aki küld privit.


2010. máj. 18. 18:21
 1/6 omadjoe ***** válasza:
100%
lakásbérlés 400-450 €rol kezdödik, és kaucio általában 1 honap. + gastos (rezsi) ezzel számolj. Barcelonában 800-1000€ rol indul a licit. de mataroban olcsobb. ez mind 2 szobás lakás, felszerelve. milyen munkakörbe mész ki dolgozni? 1,5 évet éltünk kint spanyolban, de visszamennénk, pláne a párom.
2010. máj. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi, hogy írtál. Nyilván nézelődtem már, nem csak úgy írtam, hogy mennék:) Spanyol szakra járok egyetemre is, szóval a nyelvvel sincs gond. Találtam olcsó szállást 300 euro/hó és tartalmazza a rezsit. Elvileg, de még nincs lefixálva. Eredetileg au pairnek mentem volna, de sajnos a család, akivel megbeszéltem visszamondta, mikor már a repjegyet is majdnem lefoglaltam. Már kb 50 helyre küldtem spanyol önéletrajzot, de még nincs meg hogy hova mennék....Felmerült bennem, hogy kimegyek (Lloret-ben van a szállás) és körbejárom az éttermeket, hoteleket, szórakozóhelyeket és valahová biztos bevesznek dolgozni. lloretben már meki is van, úgy tudom. Tisztában vagyok vele, hogy nem könnyű melót találni, és sokan kimennek csak úgy, és hogy így hülyeség, de egészen biztos vagyok benne, hogy bemegyek 100 helyre, valahová felvesznek. És így, hogy itthonról írok, nyilván nem, hiszen neten keresztül bárki jelentkezhet, nem lehetnek biztosak bennem, viszont ha személyesen állítok be, úgy már más.

Van rengeteg tapasztalatom, elsősorban turistákkal (dolgoztam már tolmácsként, idegenvezetőként, és kulturális programokra rábeszélő jegyeladóként:), a magyaron kívül 3 nyelven beszélek, kettőn folyékonyan, úgyhogy nem hiszem hogy gond lenne.

Szóval így állok jelenleg.:)

Mit gondolsz?

2010. máj. 20. 22:40
 3/6 omadjoe ***** válasza:
100%
ha dolgozni akarsz, elöször szerezd be a NIE papírt! (munkavállalási papirt. zöld A/4-s méretü papír) annélkül nem vesznek fel melozni. nekem mákom volt elkeztem melozni annélkül. és 2 hétre rá meg volt a papír. de volt aki 3 honapot várt rá. és ugy dolizott, h. magánál tartotta a NIE papir igénylésének idöpont visszaigazolását. Én almeriai cégnél doliztam, de Barcelonában volt a telephely. és
2010. máj. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 omadjoe ***** válasza:
100%
és ez a település lloret de mar akar lenni barcelona, és girona között, a parton? logisztikai végzettséggel, és ezekkel a nyelv ismeretekkel elmehetnél spanyol logisztikai céghez melozni Barcelonába. ott kb. 1500 €/ho fizetésed lenne. spanyol munkanélkülisegély 772€ minimálbér tudtommal 800 €. legalábbis én ennyit kaptam. de amikor meloztam akkor 2000-2200 € vittem haza.
2010. máj. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 4 éve minden nyáron járok dolgozni Spanyolországba!Lloretben voltam eddig...Ha gondolod írj priviben...hátha tudok segíteni valamiben!

2010. máj. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Juj, az szuper lenne, biztos tudnál segíteni!:) De nem látszik az e-mail címed, nem tudok neked privit írni!! Megköszönném, ha itt megadnád a címed, vagy ha írnál te nekem.


Várom!!!!!:):):)

2010. máj. 24. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!