Kezdőoldal » Utazás » Európa » Miként tudnék Spanyolországban...

Miként tudnék Spanyolországban dolgozni?

Figyelt kérdés
Van valaki, aki ott dolgozik? Tudtok adni valami tippet, hogy hogyan jussak ki? Imádom a nyelvet és a területet. Korábban fél évet voltam kint, gyakorlaton, azóta lediplomáztam (BGF - Idegenforgalom, vendéglátó) és van is szakmai gyakorlatom. Sajnos nem beszélek jól spanyolul, de nagyon szeretnék megtanulni, kb mindent megadnék ezért. Van valami jó tippetek?
2011. júl. 2. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

"Sajnos nem beszélek jól spanyolul" - akkor ne menj!


20%-on felül van a munkanélküliség! Diplomával, keresett szakmával, perfekt spanyollal is nagyon nehéz! Minimális spanyollal pedig csak "aljamunkát" kapsz, annak pedig semmi értelme, mert ugyanolyan szarul élnél, mint itthon.

2011. júl. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Keress állást otthon, tanulj spanyolul - és mikor már egy jó középfok megvan (ha ügyes vagy, akár 1 év alatt sikerülhet), valamint egy kis kezdőtőke, elkezdhetsz pályázni állásokra. Az internet korában ez már semmiség.


Üdv a "szomszédból" (Portugália) :)

2011. júl. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, bevállalom az aljamunkát, bár itthon most jó helyem van, és nem élek szarul, de menni , és tanulni akarok. Szerintem erre kint van a legjobb lehetőség. Tőke is van... a nyelvet 1 év alatt legyűröm elfogadható szintre, de leginkább ennek hiánya az akadálya a dolognak. Nem fogom feladni ilyen könnyen. Tanulok 1000-rel.
2011. júl. 2. 16:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha erre jársz... MIt sikerült megvalósítani az álmaidból? Sikerült kimenni, dolgozni?

Nem kötözködés, hanem kíváncsiság miatt kérdezem :-)

2015. júl. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!