Kezdőoldal » Utazás » Európa » A rezsi mennyibe kerül Angliában?

A rezsi mennyibe kerül Angliában?

Figyelt kérdés
Üdv! Valószínűleg nem jó kategóriában kérdezek, de nem találtam mást. A kérdésem az lenne, hogy angliában átlagosan a víz,fűtés,villany,internet,tv mennyi 1 hónapra? Főleg olyanok válasza lenne a legjobb akik jelenleg kint élnek/éltek. Előre is köszönöm!

2017. jún. 12. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez teljesen attól fugg mekkora lakasban/házban laktok és persze hogy mennyien. bóvebb infóval irhatsz privátban. Válaszolok szivesen minden kérdésedre. Rég óta kint vagyok.
2017. jún. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy atlagos ketszobas lakast videken 300 font korul ki lehet hozni. Egy haznal valamivel tobb, de annal is elegge fugg hogy mekkora.
2017. jún. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
0%
Lebontva már nem emlékszem, de én úgy, hogy tömegközlekedéssel jártam, és szobát béreltem, nem lakást, 2000 Font alatt nem jöttem ki egy hónapban.
2017. jún. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!