Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyibe kerülne 1 hetes...

Mennyibe kerülne 1 hetes Horvátországi nyaralás?

Figyelt kérdés

Kocsival mennénk A tesomal meg az apámmal 1 hétre

augusztusban apartmanban szállnánk meg de még nem tudjuk hová valami tengerparthoz közeli kis helyre (jöhetnek ötletek is). ... Mennyire beszélnek kint angolul v németül még ennyi lenne



2017. jún. 13. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Akármennyibe......egy ilyen információ dús kérdésre ennyi válasz telik!

De még mielőtt megsértődnél ahogy látom van interneted!Életedben először talan próbáld meg hasznalni másra is azon kivul hogy fészbuk!

Ha meg azt sem tudod hova mennetek olvass leirasokat/ertekeleseket

Hasznald valamelyik nagyobb szallaskeresot,ird be a felteteleidet aztan bongessz az arak meg apartmanok kozott.....

Utikoltseg kalkulator is van a neten stb stb.......tudom hihetetlen de ez a web dolog nem csak arra jó,hogy a filmeket legyen honnan letölteni,a képeidet meg posztolni......

2017. jún. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Néztem ilyen oldalakat a végén mikor már kiírtam a választ csak arra voltam kíváncsi hogy másoknak mi hogy volt mert Horvátországban még nem voltunk és ezért érdekelne bocsmár hogy feltettem egy ilyen kérdést legközelebb nem teszem meg nehogy letudjál oltani meg általánosítani hogy csak facebookot használom(tudod így írják helyesen) meg posztolok képeket hogy mit eszek meg ilyenek .......Aki tud írni NORMÁLIS választ azt megköszönnöm :)
2017. jún. 13. 13:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez egyénfüggő, ki mennyit tud szánni nyaralásra, apartmanokban is van olcsóbb, drágább.

Ugyan úgy van mint a Balatonon pl, olcsó vs drága nyaralás.

Bárhol van tengerhez közel apartman, igaz van ahol csak drága szállások vannak, de pl Opátiában is vannak 6-7000Ft/fő/nap szállások, ilyen olcsóbbak máshol is vannak, Vis-ben, Omisban, Zadarban stb.

Tehát 6-7000/fő/nap a legolcsóbb apartman általában.

1 hétre kb 150.000.-+adó 3-4000Ft.

Ha kint vásároltok kaját 3 főnek min.30-40.000Ft

Autópálya díj oda-vissza kb 20.000Ft

Üzemanyag kb oda-vissza 25.000Ft

Tehát alap költségek 225.000Ft ebbe nincs benne ha igénybe szórakozási lehetőségek.

Sok helyen beszélnek vmi idegen nyelven, angol, német, magyarul is.

2017. jún. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kb annyit írtam volna mint az előző, de ez a nagyon minimum, érdemes azért rászámolni valamennyi tartalékot.
2017. jún. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát kb 300-350 ezer lenne a keret ...Köszi a válaszokat
2017. jún. 13. 16:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyi a keret, eszerint keress szállást, az útiköltséget is kikalkulálhatod. A kaja ára erősen függ az igényektől. Ha például kihasználod az apartmant főzésre, a teljes összeg 15-25%-a. Ha étterembe járkáltok, a teljes költség 50-60%-a is lehet. A szórakozás ára az 1%-tól a 60%-ig bármi az igényektől függően. Hidd el, ha voltál más helyen, az arányok itt se mások. Kalkulálj aszerint, hozzávéve a konkrét szállás és útiköltség árakat.
2017. jún. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Most jöttem vissza H.országból.

Jóval drágább minden, mint tavaly.

Vagyis nagyon alá lett kalkulálva az a 300ezer Ft/hét/család/augusztus.

Arra meg külön befizetek, ha a fentebb írt 25ezer Ft-os tankolásból megjárod oda-vissza az utat...

A helyetekben 4-500ezerrel kalkulálnék az augusztusi főidényben, max. megmarad a bankkártyán amit nem költötök majd el.

2017. jún. 15. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi tavaly augusztus elején voltunk Krk szigeten a családdal.Amolyan fapados nyaralás volt olcsón.A neten Airbnb-n foglaltuk le a szállást,még januárban.Ez volt 85000 Ft.Az olcsó szállások már év elején elfogynak.A kaját otthonról vittük.1.0 cm3 20 éves suzukival mentünk,már nem emlékszem mennyit költöttem benzinre és autópálya díjjakra,de kb.180 ezer alatt kijöttünk cakkpakk.

A gyerek nagyon élvezte és ez volt a lényeg.

2017. jún. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!