Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországi tengerparti...

Horvátországi tengerparti nyaralás a Plitvicei-tavakkal egybekötve?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnénk a párommal elmenni a horvát tengerparthoz 5-7 napra és szerenénk egyik nap megnézni a Plitvicei tavakat. Egy egész napot szánunk rá, tehát nem oda-vagy hazaúton szeretnénk megállni, de nem is szeretnénk több 100 km-t utazni a szállástól.

Tudnátok olyan tengerparti nyaralóhelyeket ajánlani ami tényleg jó és viszonylag közel van Plitvicéhez?

(Elsősorban tapasztalatokat várok, olyanok "élménybeszámolóját" aki volt már ott és szivesen ajánlaná bárkinek)



2017. jún. 20. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi számít nálatok "tényleg jó" nyaralóhelynek? Nin nekem tetszett, Rab sziget is, de ez nem jelenti azt, hogy nektek is fog. Egyébként nézz meg egy térképet, oda-vissza minimum 200 km az út, ha tengerpartot akarsz. Én visszaútra időzíteném, reggel indultok, odamentek, délután hazaindultok, éjjel hazaértek.
2017. jún. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Plitvicei tavakat azért idözitik oda vagy vissza útra, mert úgy tudnak egy egésznapot ott tölteni. Ha tengertöl utazol oda az max egy félnap csak.


Mi úgy mentünk, hogy az egyik hotelben aludtunk 2 éjszakát így volt 1,5 napunk ott. Majd harmadnap reggel indultunk a tengerhez le. Habár ez már kb 15 éve volt.


De jövöre megint horvátország van betáblázva, és szerintem megint így lesz, hogy 2 éjszaka ott, és úgy tovább a tengerhez. 5-7 nap nagyon kevés ennyi utazáshoz.

2017. jún. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legalább egy éjszakát érdemes ott tölteni, másnap hogy legyen egy egész napotok. Ezért legjobb az utazás elején: a hosszú autóutat letudjátok, alszotok. Pihenten megnézitek a tavakat, utána még bevállalható a maradék út a tengerre. Visszafelé elmentek a tavakhoz, megnézitek és másnap jöttök haza. De hazafelé már félig itthon vagy, szerintem nem ugyanaz az élmény...
2017. jún. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mikor mi voltunk reggel érkeztünk Plitvicébe majd egész nap ott majd mentünk tovább és estére értünk Rabac-ra
2017. jún. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mi Starigadban voltunk egy éjszakát átutazóban és onnan mentünk Plitvicei-tavakhoz. Távolságra egyáltalán nincs messze, de nekem annyira nem tetszett. A táj szép, viszont a tengerpart végig aprókavicsos volt, meg a víz is egyből mélyült.
2017. jún. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 miwako0709 válasza:
Simán ! De a kirándulásra szánj 1 napot [link]
2018. máj. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!