Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lido di Jesolo-ból hajóval...

Lido di Jesolo-ból hajóval Velencébe?

Figyelt kérdés
Tud valaki pontos információt adni, hogy honnan indult a hajó, mikor érkezik Jesolo - ba vissza, mennyibe kerül? Mit érdemes megnézni? Hol érdemes vásárolni?
2017. jún. 21. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Punta Sabbioniból indul, elég gyakran. Menetidő kb. fél óra, ha olyanra szállsz, ami megáll Muranoban, Buranoban, stb. az hosszabb. Érdemes ezeket a szigeteket is megnézni. Velencében a Szent Mark tér mellett tesz le, a Sóhajok hidjánál. Nagyon sok látnivaló van, nem sorolom... Nagyon érdemes vaporettóval végigmenni a Kanal Grandén, onnan a legjobb a látvány. Nagy tömegre és horrorisztikus árakra készülj. Vásárolgatni inkább az említett kisebb szigeteken érdemes, Velencét már elöntötte a kínai gagyi.
2017. jún. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A mit érdemes megnézni dologhoz írnék. 30 éve jártam ott, lehet már nem olyan romantikus, de ha időd engedi - a kötelező néznivalókon kívül - vegyülj el a helyiek között.

Én ezt úgy tettem, hogy a gyorsjárattal felmentem a Nagy Kanális felső végéhez (a gyorsjárat másik csatornán megy), s a sikátorokon át sétáltam vissza a kikötőig.

Eltévedni nem lehet. Egyrészt megállít a tenger, másrészt mindenhol sárga táblák mutatják az utat.

Száradó gatyák, málló vakolat, itt-ott hangos beszéd, de leírhatatlan élmény mégis.

2017. jún. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Eltévedni nem lehet... :D


Nekünk sikerült rögtön első este, és másnap reggel is élből rossz irányba indultunk. Ciki.

2017. jún. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pontosítok! Biztosan el fogsz tévedni, de elveszve nem lesz. többi marad. ;-)
2017. jún. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!