Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tudnátok segíteni Jesolóval...

Tudnátok segíteni Jesolóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Egyik kérdésem az lenne, hogy a parton van a Balatonhoz hasonló büfè vagy olyasmi ahol ebédre lehet enni valami egyszerűt gyorsan? Illetve, hogy éttermekben milyen nyelven vannak az étlapok? Németül beszélünk, angolul csak nagyon keveset. Igaz, hogy minden csak olaszul és angolul van feltüntetve? Ezekre a kérdéseimre eddig még sehol nem találtam választ. Illetve van ott egy vidámpark. Az belépős vagy pedig külön- külön kell fizetni mindenért amire felülünk? Ezt nem találom a honlapjukon. Láttam gyerekeknek valami másfél órás kalózhajó programot. Erről tud valaki valamit? A végère pedig egy kicsit buta kérdés. Van az éttermekben rántott hús vagy natúr szelet féleség? A 4 éves kisfiam ezeket biztos megenné. A pizzát és tészta féléket nem nagyon, ennie meg csak kéne valamit 😁 köszönöm a válaszokat

2017. jún. 13. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Èn ugyan már rég jártam arra, de akkor úgy volt, hogy nem volt ilyen strandos kajálda, hanem éttermek, amik ugye drágábbak. MI feljártunk kajálni az apartmanba kora este, addig napoztunk, fürödtünk, de nálunk nem volt gyerek. Szerintem a némettel jobban jársz. Sokkal több a német turista. A vidámparkra nem emlékszem, de pl Bibione-ban külön fizetös minden. A kalózosdiról nem tudok semmit, rántotthús meg biztos van valami wiener snitzer féle néven :)
2017. jún. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Még valaki esetleg?
2017. jún. 13. 15:25
 3/3 anonim ***** válasza:
90%

Vannak strandbüfék, gyorskajáldák, de tényleg elég kevés, keresni kell. Az étterem jellemzőbb és igen drága (főleg az italok, szervízdíj). Mi többször kértünk pizzát elvitelre, ez sok helyen megoldható, gazdaságos, az apartmanban ettük meg, boltban vásárolt innivalóval. A gyerek meg ha éhes lesz, bármit megeszik... a pizzát minden gyerek szereti.

A gyerekprogramokról nem tudok semmit.

2017. jún. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!