Kezdőoldal » Utazás » Európa » Rovinj vagy Pula?

Rovinj vagy Pula?

Figyelt kérdés
6 éjszakát töltenénk az Isztrián, felfedezve kocsival a környéket. Bázisnak Rovinj vagy Pula lenne megfelelőbb?
2017. jún. 22. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Egyertelműen Rovinjt ajanlanam!

Szebb jobb helyen van stb stb

Pula egy zajos koszos büdös kikötőváros!

2017. jún. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Rovinjban még nem voltam, de szerintem nem igaz, amit Puláról írtak!

Én nagyon jól éreztem ott magam, bár ehhez hozzájárult az is, hogy motorcsónakkal akárhova el tudtunk menni. gyönyörű, hangulatos szigetek vannak.

és nagyon szép a városban az amfiteátrum is.

2017. jún. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szállás szempontjából Pula jobb lehet, olcsóbb, mármint úgy értem, hogy olcsóbb, Rovinj elég nívós hely, valahol kint eldugott helyen biztos van olcsóbb szállás, de a központi rész drága.
2017. jún. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem is inkább Rovinj. Pulába meg el tudsz kirándulni. Rovinj sokkal kisebb, hangulatosabb. Mi a központtól sétatávolságra lévő magánszálláson laktunk, nem került egy vagyonba.
2017. jún. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Pula ugye a félsziget csücskén van, Rovinj meg nagyjából közepén. Tehát ha egy kicsit utazgatni is akartok, akkor már csak ezért is jobb Rovinj.
2017. jún. 23. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Rovinj, ha lett volna jó szállásunk, oda megyünk.

Gyönyörű, én beleszerettem, de végül Pulára utazunk (hát, ez van, az is szép lesz biztosan). :)

2017. jún. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Mi ugyan nem kerestünk az említett helyeken szállást, mert csak egy napra kirándultunk át (szintén az Isztrián nyaraltunk egy tengerparti kisvárosban volt a szállásunk), Pulát nem láttam, csak Rovinjt, de az viszont nagyon gyönyörű, ha arra jártok, Rovinjt csak ajánlani tudom :)
2017. jún. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Meggyőztetek, Rovinj lett :)

Annyival nem is drágább, 6 éjszákára Pula 74.000 Ft lett volna, Rovinj meg 80.000 Ft kettőnknek. 5-6 percre van a tenger, 15 perc a belváros, ez szerintem reális.

Köszönöm még egyszer a válaszokat!

2017. jún. 23. 14:49
 9/9 anonim válasza:
Voltunk Pulában,Rovinjban, izlések és pofonok különbözőek,viszont Medulin volt nekünk a legkedvesebb délen lent a sziget csücskében.(Kamenjuk-ról nem is beszélva). -csak az a "pista bácsi" idegesített...-
2018. aug. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!