Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ősszel (okt. -nov. ) melyik...

Ősszel (okt. -nov. ) melyik európai várost ajánlanátok kb 3 napos városnézésre?

Figyelt kérdés
Ahol viszonylag még kellemes az idő nem téli kabátos hanem olyan dzsekis. Én Barcelonán illetve olasz városokon gondolkodtam de kevés tapasztalatom van, ötleteket gyűjtök.

2017. jún. 26. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Firenze
2017. jún. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ronda, bár arra sok 3 nap.
2017. jún. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg írj egy anyagi keretet is, de egyébként én Rómát ajánlom, bár arra talán kevés a 3 nap, hacsak nem elengediek, hogy "mindent" lássatok. Ha nagyon olcsón szeretnéd kihozni, esetleg Milánó jöhet szóba. Velencét is jó szívvel ajánlom. Spanyolország is jó ötlet amúgy, Barcelona jó választás :)
2017. jún. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek :) nyilván jobb lenne minnél olcsóbban kihozni a 3napra mindennel együtt max 90 ezret szánnék ennél többet nem szeretnék (1fő) Milanoban tényleg elég kedvezőek a repjegy árak az időjárásról esetleg tud valaki valamit? Rómára keveslem a 3 napot és hogy jobban utána néztem Barcelonára is kevés lenne :(
2017. jún. 26. 20:52
 5/6 A kérdező kommentje:
Firenze is elgondolkodtatott köszi az ötletet :)
2017. jún. 26. 20:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Miláno helyett Bergamoba mennék. :)
2017. jún. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!