Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyibe kerül az utazás...

Mennyibe kerül az utazás Horvátországba Krk szigetére, Baskára?

Figyelt kérdés

Egy benzines 10liter/100km fogyasztású autóval fogunk menni kb. 520 km-t. (Letenyénél megyünk át) Milyen autópályadíjak vannak Horvátországban? Mennyibe kerül a hídkapuknál a fizetés és hogy működik ez? Milyen egyéb díjak vannak?


Mit tudtok ajánlani ezen a helyen? Étterem, látnivalók?

Esetleg jótanácsok? Mit vigyek/ ne vigyek?


2017. júl. 8. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:

140 kuna az autópálya + a híd.

[link]

2017. júl. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A linkelt oldal pont nem ezt mondja, tehát 1 irány 105, a híd 35 (csak odafelé kell fizetni), összesen 245, azaz kb 10.000Ft. A benzin pluszban kb 25.000Ft. Lehet fizetni kártyával, vagy váltsatok előre pénzt.
2017. júl. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Gorican - Zágráb 47 kuna

Zágráb - Rijeka 77 kuna

Krk-i híd 39 kuna


A hidat kivéve mind csak egy irány!


Több mint 9,2 kuna a benzin literje az autópályán.


Mi Pólához közel mentünk, de a díjak miatt inkább Szlovéniát választottuk.

2017. júl. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Érdemes autóval körbejárni a szigetet,van egy homokos,lassan mélyülő strandja is.A strand nevére már nem emlékszem,de a térképek és utikönyvek is jelölik,valahol a sziget elején a omisaljtól nem messze van.Mi minden nap oda mentünk fürdeni.Baska baromi zsúfolt,kicsit túlértékelt nyaralóhely.Nekem nem jött be,de ízlések és pofonok.Amúgy mindenhol hideg volt a víz a szigetnél csak a homokos,sekély részen nem.Ezért is jártunk oda,én nagyon fázós vagyok,nekem a 28fokos víz a minimum amit elviselek.
2017. júl. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, a linkelt oldalról olvastam ki... az alján van egy táblázat, ott minden más úticéllal együtt ez is megtalálható. A saját nyaralásunkhoz kerestem meg éppen, mert hallottam, hogy emelték a díjakat.
2017. júl. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5: Krk-ig 140, de visszafele nem kell fizetni a hídért, így az már csak 105.
2017. júl. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez is le van írva az oldalon, amit linkeltem.
2017. júl. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. júl. 31. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!