Kezdőoldal » Utazás » Európa » A Familypark Ausztriában...

Ketseg2017 kérdése:

A Familypark Ausztriában élvezhető felnőttek számára is, vagy inkább hagyjuk?

Figyelt kérdés

Közelben akartam keresni vidámparkot, de csak ezt dobta ki a legközelebinek, viszont nem vagyok benne biztos hogy mi felnőttek ki tudnánk-e használni. Én 22, ő 27 éves, mindketten szeretjük az ilyesmit.

Aki járt arra, kérem mondjon véleményt, mert azért 23 euró az pénz, főként ha ki se tudjuk használni majd :(



2017. júl. 12. 11:42
 1/3 anonim válasza:
Hat mi iden is voltunk sulival ev vegen. Es en nagyon elveztem /13/ meg a tanarok is. Es igazabol sok felnottet lattam ott gyerek nelkul is szvaal...
2017. júl. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ami komolyabb vidámpark, az többe is kerül. Bécsben van amúgy egy, de ott mindenre külön kell fizetni.

Esetleg vadabb aquaparkok vannak még. Pl Terme 3000.


Ne értsd amúgy félre, nem akarlak lebeszélni. Csak ne számíts olyan dolgokra, amik fejre állnak vagy durván megpörgetnek.

2017. júl. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 aHermann ***** válasza:

Szia!

Mi is szeretjük a vidámparkokat, de kizárólag felnőtteknek nem ajánlanám a Familyparkot. 2-3 dolog van ami felnőtteknek is élvezetes. Inkább kisebb gyerekeknek készül. Mi most voltunk, mert van kisebb gyerek.


Ha szeretitek az ilyen parkokat, akkor érdemes egy olyanba elmenni, ahol bőven van felnőtteknek való program:

Pl. Barcelonától 1h vonattal a Port Aventura - fapados

Milánótól nincs túl messze a Gardaland - fapados

Eindhoventől kb 2h busszal - Efteling - fapados

Baden Baden kb 1,5h - Europa Park - fapados

Billund - 20p séta Legoland - fapados - még felnőttként is szóba jöhet

Hannover - Heide PArk - fapados

Köln - Phantasialand - fapados

stb.


A legtöbb parknak van saját szálláslehetősége/csomagajánlata. Ezek már olyan nagy parkok, hogy érdemesebb több napra menni.

Pl. az Europa Parkban 14 hullámvasút van, és egy csomó egyéb, Port Aventurában van a világ egyik legtöbbször megforduló hullámvasútja (Dragon Khan), stb.


Tavaly az Eftelingben voltunk, az tényleg kortalan, és a Baron 1898 - nál közel 90fokban zuhansz a föld alá.

2017. júl. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!