Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szlovákiában mennyire térnek...

Szlovákiában mennyire térnek el az élelmiszer árak Magyarországtól?

Figyelt kérdés
Megérné ott vásárolni? És van erre valami szabályozás,hogy miből mennyit hozhatok haza?
2017. máj. 7. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Különösebb különbség nincs, az árszínvonal nagyon hasonló. A határhoz közel élők is inkább ez aktuális akciók mentén ruccannak át a szomszédba, meg persze az árfolyammozgástól is függ ez. Amiért én szeretek ott bevásárolni, az a hazaitól eltérő választék. Na meg hogy egyes magyarországi ünnepek idején ott nyitva vannak a boltok.
2017. máj. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Két éve votam, akkor valamivel olcsóbbak voltak.
2017. máj. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tapasztalok arkülönbseget a ket orszag között.


EU orszagokon belül 10.000 Euro/fö felett elvileg jelenteni kellene a vamhivatalnal, de annak ellenere, hogy rengeteget utazok, meg sosem hallottam, hogy efelöl erdeklödtek volna.

2017. máj. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 pptomi ***** válasza:
Nagyjából egyforma árak vannak, van egy kis ingadozás az Euro/Forint árfolyamon, de nem számottevő.
2017. máj. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!