Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova menjek, hol kezdjem a...

Hova menjek, hol kezdjem a szervezést?

Figyelt kérdés
Férjemet szeretném az 50. születésnapján egy úttal meglepni. Nagyon érdekli a a II világháború, Hitles, és persze a Sasfészek. Egy ilyen útra gondoltam - ezt szívesen megnézné, többször említette már. Laikus vagyok a témában és az utazásokban is - valaki tudna kipróbált irodát és utat ajánlani? Hogyan fogjak neki?

2017. júl. 28. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Ahogyan én látom, (szerencsére) a náci-rajongó félőrültek viszonylag kevesen vannak az életben, tehát ritka az ilyen szervezett út. Kénytelen leszel te magad nekikezdeni a szervezésnek.

Első körben mindenképp az odajutást intézzétek álmaitok nyaralásához, a szállást csak később foglaljátok le.

Azért is hasznos a saját szervezés, mert rendkívül sok kreativitást igényel. Ahogyan pedig egyre jobban beleássátok magatokat a témába, nőni fog az IQ-tok, és egy kis nyelvtudás is rátok ragad.

és tudod... iq 80 fölött már sokkal kevesebb nácival találkozik az ember. Ott előjönnek a sörözők, iq 100 fölött pedig a múzeumos programok is.

2017. júl. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1.-s, de ilyen primitive is kevesen vannak mint Te, kepzeld engem is erdekel a II vh a Sasceszek is es meg egy csomo Minden es lass csodat nem vagyok naci. Ez a tortenelem, a mienk is, miert be erdekelhtne valakit. Vagy inks b mindenki ek a gazkamraknal kellene sirankozni?

Kerdezo, szerintem sincsenek ilyen tematikus utak, szervezzetek meg magatoknak, sokkal olcsobb es elvezetesebb is.

2017. júl. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt van például egy út, a Sasfészek a 3. napon van, mellette Salzburg és Neuschwanstein van még benne, amik ugyan nem világháborúsak, de nagyon szépek. Én ugyan nem velük voltam ezeken a helyeken, de jó hírük van.


1-es hozzászóló meg hülye, nem mindenki náci, akit érdekel a világháború. Engem meg a középkor érdekel, mégse vagyok inkvizítor.

2017. júl. 29. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze a linket lehagytam, amennyi eszem van...


[link]

2017. júl. 29. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!