Kezdőoldal » Utazás » Európa » Üdv Korfura utazunk a párommal...

Üdv Korfura utazunk a párommal szeptembet 8. án vakami infot mondanátok lehet horgászni is ott? Más tekepülésre is elmennénk a szigeten belül hova érdemes?

Figyelt kérdés
Nem terveznèk nagy dolgot csak max egy 2 orat egesz nyaralas alatt

2017. júl. 30. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet horgászni. Hal az nem sok van és általában kicsik mint általában a környéken. A Korission tavat érdemes megpróbálni. 50 Euro körül csónakos horgászás is van.
2017. júl. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Korfun sok szép hely van, érdemes körüljárni. Általában robogóval, motorral, esetleg autóval. Az egész nagyon kicsi, egy óra alatt bárhova elértek.
2017. júl. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Farkas Dávid 1996 ***** válasza:

Korfu városát mindenképpen érdemes megnézni,mert szép.

A repülőtérről a 15-ös busz megy oda.Ez a busz elmegy a kikötőbe is.Ott érdemes nézni esetleg egy kompot valami jó helyre konkrétabbat nem tudok mondani.

2017. júl. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Olvasvatam hogy leget hajot is bèrelni ilyen kicsire gondolok irtak nem kellenek hozzá papirok nézegettem de ezek azok a sárga taxi jellegu hajok vagy hol tudok bérelni?
2017. júl. 31. 07:40
 5/5 anonim válasza:
Szia :) Mi egy hete érkeztünk megKorfuról. Csodálatos hely csak ajánlani tudom. Amit érdemes megnézni Porto Timoni!!!, Paleokastritsa, Angelokastro, Kalami,Sissi kastély, Kerkyra óvárosa, egér sziget, Ag. Georgios, Ag. Gordios és még nagyon sok minden. Mi roboót béreltünk azzal jártuk körbe a szigetet nagyon nagy élmény volt! Szinte minden parton megálltunk fürdeni és gyönyörűek voltak minden helyről úgy kellet elcibáljon a párom :D Egyedül Sidari ami csalódás volt nekem, ott nem is fürödtünk.. A gyros isteni bárhol ettünk azt ajánlani tudom csak 2,5-3 euró között mozog, az üdítő nagyin drága. De összességében nem drága hely motor bérléssel tankolással hajókirándulással ami paxos-antipaxos volt szintén csodálatos hely, szállással utazással , tehát a teljes nyaralás összesen 90 ezer forint volt/fő! Ha nem lene ennyi szép hely a földön bármikor vissza mennék :)
2017. aug. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!