Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországban pár napot...

Horvátországban pár napot Vadkempingezéssel töltenénk a feleségemmel, és a 9 éves fiunkkal. Van ez irányú tapasztalata valakinek?

Figyelt kérdés
2017.08.11.-18-ig van foglalva apartmanban szállásunk, de gondoltam lemennénk pár nappal előbb, megtoldva a nyaralást, és a gyerek is bulinak tartaná. Néztünk kempingeket, de szinte drágább, mint az apartman, amit lefoglaltunk.Érdemes-e, büntetnek-e érte? Tök buli lenne egy elhagyatott tengerparton felverni a sátort pár napra!

2017. aug. 1. 08:22
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek az infókat!


Közbe szólt a munkám, biztos nem megyünk le előbb a megrendelőim miatt! Nem a "sunnyogás,lúzerség" az oka kedves 5. hozzászóló, én nem akarok senkit meglopni! Pont azért tettem fel a kérdést, hátha valaki értelmesen, tapasztalatokkal tud róla írni, melyik területen mik a szabályok, ezt engedik, amazt meg nem, inkább büntetik! Másoknak is segítve!

Én kígyókkal, skorpiókkal nem is számoltam! Ez is egy hasznos infó volt -köszi! A medvék-pumákról nem is beszélve :D a farkasokkal táncolunk :D és nem lesz baj!

2017. aug. 1. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!