Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nekem 9 személyes Opel Vivarom...

Nekem 9 személyes Opel Vivarom van. Horvátországban milyen kategóriába tartozik ez a típusú autó?

Figyelt kérdés
Olvastam több lehetőséget, de nem egyértelmű. Van ahol az első tengelynél lévő magasság 130 cm alatti, de van ahol a magasság 190 cm alatti a személyautó kategória. Mindegyik kis jóindulattal beleférhet. Bár az autó magassága 197 cm. Mennyire veszik szigorúan ezt?

2017. júl. 31. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:

"kis jóindulattal beleférhet"


A kapuknál beállított kamerák, automatikusan bekalibrálják a te autódat is és ez alapján írja ki a fizetendő összeget.

Az összegből nem tudsz alkudozni a jegykezelőknél.

2017. júl. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Automata méri a fizetőkapuknál és a Vivaro már II. kategóriába fog esni (kisbusz), így drágább is lesz a pályadíj valamennyivel. Max. VW Sharan, Ford Galaxy ami még befér személyautó kategóriába.
2017. júl. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kevered a két országot, szlovéniát és horvátországot.

Horvátországban van a 190 cm magasság szint. Ha túlléped, a 2-es kategóriát fizeted.

2017. aug. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tothp ***** válasza:
ehez fűződne az én kérdésem. az autónk bőven belefér, de hátul van a bicikli, aminek a kormánya 197 centin van. Ilyenkor mit fizettetnek az emberrel?
2017. aug. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!