Kezdőoldal » Utazás » Európa » Jövő nyáron vonattal szeretnék...

Xx.Be.Happy.xx kérdése:

Jövő nyáron vonattal szeretnék eljutni Londonba, viszont a net sötét bugyraiban nem találtam semmi infót. Valaki?

Figyelt kérdés

Szóval így nézegettem az utazást, hogy először: [link] másodszor: [link] harmadszor: [link] , viszont az első benyomások után (ami olyan hajnali kettő körül volt) elvesztem, és mégse értem, hogy mizu. ez gondolom most nem retúrba nézi, az oké, hogy nekem kell majd összeraknom (pontosabban remélhetőleg majd egy vasúti információs ember segítségével, ja), hogy mikor-honnan-hova-meddig-miért, de az árat itt írja? nem tudom, és már enyhén szólva kétségbe estem, lehet, nagyon drága lenne vonattal, ew. esetleg tapasztalatok? vagy egy kis segítség?

előre is köszönöm, asszem.



2017. aug. 15. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Budapest, Munchen, Parizs es Eurostar Londonig.


[link]

2017. aug. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

teljesen ugyanezt néztem, de köszönöm.

mármint onnan irányított át ezekre az oldalakra. :)

2017. aug. 15. 18:18
 3/9 anonim ***** válasza:
2017. aug. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 D. Brasco ***** válasza:
Bahn.de. Itt nézz meg szet
2017. aug. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hosszútávú vonatozásra ez [link] az oldal való. Három lehetséges útvonalat is bemutat. Ezek nem feltétlenül működnek, utána kell nézni, de értelmes ötletek. Ugyanitt vannak [link] vásárlásra linkek.



És igen, a vonat az rohadt drága, főleg mert ekkora távot nem akarsz a helyi vicinállissal menni, hanem TGV, ICE, Eurostar szerepel majd és azok drágák.

2017. aug. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat! :)


és igen, amit számoltam, kb. 400 euro lenne, szóval akármennyire irtózom a repüléstől, lehet, az lenne a jobb megoldás. :(

2017. aug. 16. 20:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, Münich-Párizs TGV az a táv ahol bár a vonat kicsit lassabb, a mindenféle mizéria elkerülése még megindokolhatóvá teszi. Ennél nagyobb távra már nem nagyon.
2017. aug. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Busz? Asszem mintha a Népligetből indulna.
2017. aug. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Eurolinesnak van járata, de hát másfél napig ülni egy buszon, borzalmas. [link]
2017. aug. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!