Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Rám jöhet a cifra vagy más a...

Rám jöhet a cifra vagy más a kb.4 (szélsőséges esetben 6-7) hete a hűtő sötét és mindmáig nagyrészt feltérképezetlen bugyraiban érlelődő trappista sajttól?

Figyelt kérdés
csak azért kérdem, mert a viszonylag vaskosnak számító penészréteg eltávolítása után azt kell mondjam, kib@aszott finom volt, tökéletesen illik rá a "jobb mint új korában" kifejezés.

2015. aug. 3. 20:55
 1/4 anonim válasza:
Szerintem igen.
2015. aug. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Mi a frankcnak etted meg ha már vaskos penészréteg volt rajta ?

A te hülyeségednek oka lesz, majd ha valami lesz a gyomroddal !!!

Nem vagy komplett...

2015. aug. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én simán megettem volna és nem lenne semmi bajom. De ez a páromra is igaz. De nálunk egypár hét után vékony a penészréteg a sajton.

Más sajtnak pedig a penésze is ehető, bár ebből lehet, hogy nem lehet messzemenő következtetéseket levonni a nem penészes sajton megjelenő penészre vonatkozólag :)

Amúgy egyszer ettem penészes almás sütit is (megvoltak az okaim), nyilván nem lett bajom. Ahogy egy fél liter savanyú tejtől sem egyszer. De alapból nem eszem mega rossz ételt. A penésztelenített sajt viszont számomra jó.


De mások még a zsírtól is hasmenésesek lesznek, furák az emberek, no.

2015. aug. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Erre legalább nem lehet azt mondani, hogy gyorsérlelésű, ami íztelen, ehetetlen akár a gumi.(persze a trappista nem éppen penészes sajt, ez való igaz )De, ha finom volt és jólesett, egészségedre:D

Egyébiránt semmi bajod nem lesz tőle, akár vissza is írhatsz a hitetlenkedőknek.

2015. aug. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!