Kezdőoldal » Utazás » Európa » Spanyolország melyik része a...

Spanyolország melyik része a legjobb (ottélés szempontjából)?

Figyelt kérdés
Sokan írták már, meg hallottam sk mindenkitől, hogy Spo.-ban nem mindegy melyik részén vagy, mert van aahol az emberek nyitottak, kedvesek....viszont olyan része is van az országnak, amit senkinek sem kívánnak. A kérdésem, hogy ti melyik részét ajánljátok letelepedésre ? Köszönöm :)
2010. máj. 26. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Oviedoooooooo :D
2010. máj. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Baszkföld.
2010. máj. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Kanári-szigetek.Tenerife
2010. máj. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
végig a földközi-tenger mentén...
2010. máj. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 omadjoe ***** válasza:
utolso jol szolt. a tengerpart környéke a jobb. (barcelona, valencia, almeria, malaga, sevilla, murcia.) és ott még munka is van. legszebb szerintem motrill, valencia. mi almeria mellett laktunk tengertöl 50 m-re. csak arra kell vigyázni, h. ne a getto negyedbe költözzetek. mi üdülö övezetben laktunk ott állandó volt a guarda civiles őrjárat. az autot simán kint hagyhattam az utcán nyitva, a kutya se nyult hozzá. :D
2010. máj. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)
2010. máj. 29. 12:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a legmegfelelőbb Katalóniába (Barcelona) költözni, bár ott inkább a katalánnal tudsz érvényesülni, vagy esetleg a Kanári-szigetekre. Ha bírod a nyári forróságot, akkor Madrid is szóba jöhet, ott is viszonylag sok munka van.
2010. okt. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!