Kezdőoldal » Utazás » Európa » Autót csak úgy tudok bérelni,...

Autót csak úgy tudok bérelni, hogy x osszegü letetdijat tartanak vissza a bankkártyámról?

Figyelt kérdés
Konkretan 200ezret..
2017. szept. 9. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Néhány reptéren van kaució nélküli autóbérlés de többségük kér kauciót.
2017. szept. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ahol van lehetőség biztosíték nélküli bérlésre, ott sokkal drágább lesz.
2017. szept. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem, ez az olcsó és/vagy gagyi társaságok sajátossága. Én ilyent meg sem engedek. Nagy cégek megbízhatóbbak, szélesebb a választék, rugalmasabbak és értelmesebbek, viszont kétségtelen, hogy valamivel drágábbak.
2017. szept. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagy cègek is èlnek ezzel. Ha el akarod kerülni ezt, akkor a foglalàskor előre fizesd ki online, illetve köss nàluk legmagasabb fokù biztosìtàst, igy nem kell letèt.
2017. szept. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ryanair oldalan neztem amikor foglaltam a repulojegyet, akkor irta hogy a feltetele az auto foglalasnak hogy 200ezret letetben kell hagyni. De 50ezer kb a kocsi.


Utána meg itt néztem: [link]

Itt, ha jol ertelmeztem nem kell letetet fizetni?

2017. szept. 10. 12:54
 6/9 anonim ***** válasza:

Bérelni nem egy egyszerű dolog , bárki bármit is mond.

Majdnem mindenhol kérnek kauciót valamilyen formában.

Nyáron szerettem volna bérelni és minden nemzetközi cégnél hitelkártya, (nem bankkártya!) volt az egyik feltétel. Nekem nincs hitelkártyám, adna a bank, de nincs rá szükségem, szóval nem tudtam tőlük MO-on bérelni, mert KP-t nem fogadnak el kaucióként. A kisebb magyar cégeknél nem kell hitelkártya, olcsóbbak is , de nekem tizenéves autók nem kellenek. Görögországba utaztam volna , idősebb ismeretlen autóval nem mertem volna elindulni. A magyar maszek kölcsönzőstől megkérdeztem, hogy mit tesznek, ha lerobban valaki külföldön azt válaszolta, hogy olyan még nem volt , ők rendszeres karbantartással megelőzik az ilyen problémákat... A képeken M-es, N-es , P-s rendszámú autókat reklámoztak, qrva nagy megelőzés lehet náluk, ha az autók pár évvel ezelőttig külföldön futottak... Ráadásul elhagytam volna az EU-t és még ez is egy akadály, a legtöbb kölcsönző ezt sem engedi vagy még több pénzt kér . Sok sikert !

2017. szept. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"de nekem tizenéves autók nem kellenek" Magyarorszagon most nyaron bereltem egy 2015-os Opelt, ami miniatur karcolasokat leszamitva tip-top allapotban volt. Elore kifizettem a berleti dijat (amiben a palya matrica is benne volt) es NEM kellett kauciot fizetnem. Ez egy kis ceg, nincsenek agyonreklamozva, de a kocsit szemelyesen a tulajnak adtam le es maximalisan meg voltam elegedve.

Az osszes nagynevu ceg kauciot kert, 1.5x dragabb volt mint ez a kis ceg es ugyanazert az arert, amiert kaptam egy kombi Opelt, NEM kaptam volna a nagy cegektol meg a legkisebb autot sem. Plusz a nagy cegeknel extra a palya matrica.


Ezt csak azert irtam, hogy lassatok nagyon sokfele kolcsonzo letezik.


Mondjuk ezt Magyarorszagon el tudom kepzelni, de szerintem kizart, hogy kulfoldon kaucio nelkul talalj uj(abb) autot.


SOT!

A legtobb nagynevu cegnel 300 kilometer per nap volt a megteheto kilometerek szama, utana minden tovabbi km 15-20 forint. Tovabba a nagy cegek nem mindegyike engedte volna, hogy a kocsit kivigyem az orszagbol. Ez a ceg korlatlan km hasznalatot adott es engedtek, hogy elvigyem a kocsit kulfoldre.


En siman kivaltanek egy hitelkartyat es arra nyugodtan raterhelhetnek a kauciot es nem kene a sajat penzemet erre aldozni!

2017. szept. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ügyes voltál, hogy találtál olyan olcsó no name kölcsönzőt akinek van fiatal megbízható autója és még szabad is volt a kocsi, nekem ez nem sikerült...
2017. szept. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, úgy sem hiszed el, de azért megemlítem. Felejtsd el azt a céget. Vannak rejtett fizetnivalók, amelyek a helyszínen derülnek ki. Nagyon kellemetlen tud lenni.
2017. szept. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!