Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen utiköltségekkel számolj...

Ketseg2017 kérdése:

Milyen utiköltségekkel számoljak London Stansted repülőtér és London belvárosa között?

Figyelt kérdés

Egyáltalán mivel érdemesebb pénzügyileg onnan tovább menni? Busz/vonat? A TFL-en tudok csak eligazodni?


Kérem csak azok irjanak akik tt laknak/tudják/jártak már arra, köszönöm :)



2017. szept. 12. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

itt megtudod nézni a busz árait.

2017. szept. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én vonattal mentem, amikor voltam ott. Állítólag busz is van, de azt tudni kell, hogy ez a reptér a neve ellenére nem pont Londonban van, hanem kb akkora távolságra, mint Pesttől Székesfehérvár. Tehát a vonat gyorsabb a busznál, van is erre a célra járat "Stansted Express" néven. Költséget nem mondok, mert rég volt.
2017. szept. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, maps is úgy 62 km-re számolta ki London belvárosától... :(
2017. szept. 12. 09:52
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Busszal másfél óra a Baker Streetig, kb. 30 méterre a metrótól áll meg, én azzal mentem, kényelmes, és ahogy kilépsz a reptérről, ott a buszmegálló. Online vettem jegyet megadott időpontra, de simán elvitt az épp bent álló busz, fél órával korábban, nem kellett várnom 5 percet se. Ez a legolcsóbb megoldás, retúrjegyet előre tudsz venni. A Baker streeti metrónál pedig lehet a pénztárban Oystert venni a további tömegközlekedéshez, ha akarsz, nem kell előre rendelgetni.
2017. szept. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy visszafelé ugyanott, a Baker streeten vissza is tudod váltani a tömegközlekedési kártyát a pénztárban.
2017. szept. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
6-10 fontig terjedő összeg, attól függően, hogy busszal vagy vonattal mész. Általában Liverpool Street-ig vagy a Victoriáig mennek ezek a buszok/vonatok.
2017. szept. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!