Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mi szükséges az utazáshoz?

Mi szükséges az utazáshoz?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, nyáron lesz lehetőségem kimenni Angliába, és ugyebár itt szóba jöttek a fapados járatok. A Wizz Air 14 felett felenged a gépre, de baromi drágák a vitel-és poggyászdíjak is. A Ryanair ezzel szemben olcsó, két ingyenes cókmókom (nagyobb-kisebb)lehet, de 16 év alatt csak kísérővel utazhatok. A kérdésem pedig az lenne, hogy elég e, ha közjegyzővel magyar-angol nyelven csináltatunk engedélyt, vagy valakinek ténylegesen kell velem repülnie? (HA ez utóbbi eset fordul elő, stewardesst lehet fizetni azért, hogy kísérgess, de ez ne legyen túl drága) Előre is köszönöm a válaszokat :)

2016. febr. 24. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha kísérőre van szükséged akkor 3 dolgot tehetsz.

1. Utazik veled egy felnőtt

2. Stewardess kísér (a honlapjukon le van írva, hogy ki ennek a menete, és mennyibe kerül)

3. Azon a napon amikor repülnél keresel útitársat aki szintén azon a napon repülne, és ő csatlakozik kísérőnek.

Facebookon lehet érdeklődni..Ha például Londonba mennél akkor a londoni magyarok oldalon..

2016. febr. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A papír nem kisérő, tehát nem elég.

Nyárra még szerintem korai a Wizzairnél jegyet venni, azért srága. 2-3 hónappal előtte kezd el nézegetni.

2016. febr. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A másodiknak igaza van! A jegyvásárlás időzítése nagyban befolyásolja az árakat!

Én Debrecenbe szoktam repülni, általában 6-8 héttel előtte veszem meg a jegyet, teljesen baráti...

2016. febr. 25. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
előzőhöz: a Wizzair-rel a Luton - Debrecenre vonatkozik amit írtam.
2016. febr. 25. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Papír nem elég, egy felnőttnek (16+) kell veled utaznia (egészen végig), kísérőt nem tudunk biztosítani.

- Ryanair ugyfeles :)

2016. ápr. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

tegnap 23:27

Akkor te nem vagy ryanair dolgozó. A fiam tavaly karácsonykor (14 évesen) repült haza ryanair járattal, és kísérőnek az egyik stewardess volt. Angliában tőlem vette át a stewardess és Magyarországon a nővéremhez kísérték oda.

2016. ápr. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 Ne kamuzz!


Ez van a utazási feltételekben:


"Felnőtt kísérő nélkül utazó kiskorúak

A Ryanair nem vállalja 16 év alatti fiatalkorúak egyedüli, kísérő nélküli utaztatását. A 16 év alatti gyermekeket felnőtt utasnak kell kísérnie. Kísérő és egyéb különleges szolgáltatás nem vehető igénybe"

2016. ápr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem is lenne életszerű, hogy egy 30 perces fordulóidővel közlekedő gép személyzete kisérgesse a gyereket keresztül az útlevélellenőrzésen meg mindenhol, és mindezt ingyen és bérmentve egy low cost cég...
2016. ápr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!