Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ryanair csaladi foglalás....

Marculak kérdése:

Ryanair csaladi foglalás. Foglalva, fizetve. De az igazolason már a két gyerekbol felnőtt foglalas lett. Chekkolasnal lesz probléma, mert keri a szül. Dátumot es a gyereknel nem fogadja el hogy o nem felnőtt. Mi ilyenkor a teendő? Masis járt már igy?

Figyelt kérdés

2017. szept. 18. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon zavaros a fogalmazás. Mi az, hogy a két gyerekből felnőtt foglalás lett ? Végül is hány évesek a gyermekek ? A születési dátumot a gyermekektől is kérik az azonosítás miatt - nem pedig azért, mert felnőttnek hiszik...
2017. szept. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Érdemes kijavíttatni, mert gond lehet.

Chat-en is el lehet őket érni.

2017. szept. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az egesz sajnos zavaros :-(

Foglaltam a jaratra, ket felnőtt, két gyerek. De a visszaigazolason már negy felnőtt szerepel.

A becsekkolasnal, online meg kerik a szuletesi dátumot, amit nem tudok megadni, mert a rendszer nem engedi.

Probaltam a cheten is elerni oket, de most akkora a kaosz, hogy semmi:-(

2017. szept. 19. 06:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Ayért kérdeztem a gyermekek korát, mert több légitársaság felnőttnek számítja őket, amennyiben külön ülőhely kell nekik. Náluk addig gyermek, ameddig az anyja ölében ül.
2017. szept. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A gyerek csak 2 éves korig más kategória, az anyja ölében utaztatva. Azt hiszem, poggyásza sem lehet. Utána úgy kezelik, mint egy felnőttet.
2017. szept. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 nem, 2-12 éves a gyerek, a 2 alatti a csecsemő.
2017. szept. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!