Kezdőoldal » Utazás » Európa » Fuengirola milyen hely?...

Fuengirola milyen hely? Érdemes odamenni nyaralni?

Figyelt kérdés

2017. szept. 26. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Jó. Igen. :-)

Bocs, de mivel abszolút semmi nem derül ki a kérdésedből, hogy mégis mire vagy kíváncsi (buli?, tenger? programok? mikor?), ezért ennyi a lényegre törő válaszom :-)

2017. szept. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jövő nyárra foglaltam.


Ami erdekelne: fakultatív programok, a tenger, hogyan lehet eljutni a reptérről,látnivalók

2017. szept. 26. 15:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Tipikus nappal tengerparton döglős - éjszaka szórakozóhelyes nyaraláshoz tökéletes, de másra nagyon helyben nem lesz lehetőség. Én zsigerből rosszul vagyok az ilyenfajta nyaralásoktól, az aktív, mászkálós, városfelfedezős és természeti csodás helyeken túrázós és baragolós nyaralásokat preferálom, ezért sose választanám úticélnak, de ez abszolút szubjektív :)

Malaga reptérről van közvetlen vonat egyébként.

2017. szept. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Fuengirola magában nem nagy szám. Nyáron iszonyat meleg van.

Ha bérelsz autót, közel van Malaga, Marbella, Sevilla, Ronda, Gibraltár, stb. Akár az afrikai oldalra is átmehetsz. Ha már oda elmész, ezeket is érdemes megnézni.

2017. szept. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"

Tipikus nappal tengerparton döglős - éjszaka szórakozóhelyes nyaraláshoz tökéletes, de másra nagyon helyben nem lesz lehetőség. Én zsigerből rosszul vagyok az ilyenfajta nyaralásoktól, az aktív, mászkálós, városfelfedezős és természeti csodás helyeken túrázós és baragolós nyaralásokat preferálom, ezért sose választanám úticélnak, de ez abszolút szubjektív :)


Malaga reptérről van közvetlen vonat egyébként."


Ízlések és pofonok. Én megörülnék, ha nyáron hegyekben kéne nyaralnom, nekem a tenger az első.

2018. júl. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!