Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerbiába tényleg elég a...

Szerbiába tényleg elég a személyigazolvány?

Figyelt kérdés

,,Érvényes útlevél, amelynek a Szerbiába való belépéstől számítva minimum 6 hónapig érvényesnek kell lennie, vagy 2010. június 12-től érvényes személyigazolvány.''


Vagyis e szerint ha jól értelmezem elég Szerbiába egy olyan személyi, amelyik 2010 június 12 óta minimum érvényes?



2017. szept. 30. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. szept. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Mi ebben a furcsa? Van az EU ès nèhàny nem EU tagàllam között megàllapodás erről.
2017. szept. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#2 Igazából én sokáig abban a tudatban éltem, hogy ami nem EU-s ország, oda kell útlevél.

2017. szept. 30. 18:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ki írta ezt a hülyeséget, de teljesen mindegy, mióta érvényes a személyid. Én két éve átutaztam Szerbián busszal, és csak a 2011-ben kiállított személyimet mutattam nekik.
2017. okt. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

Szerinted 2011 az nem 2010 június 12 után volt? A fenti mondat azt jelenti, hogy a megadott dátum UTÁN lett készítva nem pedig attól az adott naptól érvényes.

Ha ennyire nem megy a szövegértés akkor ne oszd az észt.

2017. okt. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!