Kezdőoldal » Utazás » Európa » Akiknek Angliában van lakáshit...

Akiknek Angliában van lakáshitelük: Pár éven belül kilép Anglia az Unióból. Hogy alakítjátok a lakáshiteleteket ennek függvényében?

Figyelt kérdés

Nekem pont most jár le a 2 évre lekötött hitelem, 5 évre kötöm most, hogy átugorjam az esetleges kellemetlenségeket. Az a véleményem, hogy most eléggé lenn van, amúgy is 5 évre jobban megéri lekötni, mint 2-re, 10 évre viszont már azt néztem nem éri meg. Úgy gondolom, a hitelek ennél nagyon lejjebb már nem eshetnek le.

Ti hogy vélekedtek erről? Ki hogy alakítja a lakáshitelét Angliában?


2017. okt. 23. 13:27
 1/1 MisterTT válasza:
Àllítólag aki x eve kint èl eletvitelszerűen ès van fix munkaja arra valami új szabalyokat talàlnak ki. Nyilvàn nem zavarnak el 8millió munkavallalòt angliaból ,mert akkor be is dőlne az orszàg 2 nap alatt. ,,Ezt hallottam..
2017. nov. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!