Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bécs rossz hírű kerületei...

Bécs rossz hírű kerületei (Favoriten, Ottakring, stb) veszélyesebbek, mint a budapesti rossz hírűek (Józsefváros, Kőbánya, stb)?

Figyelt kérdés
2017. nov. 5. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
nem
2017. nov. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Kőbánya veszélyes? Most újat mondtál, pedig jó 20+ éve járom a környèket. Persze, munkáskerület, de hogy veszélyes lenne bármilyen szinten, azt kétlem.
2017. nov. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Kőbánya szerintem sem veszélyes. Paneldzsungel, és az emberek többsége nem éppen a művelt értelmiségi réteg, de veszélyesnek nem nevezném a többi lakótelephez képest.


A legjobb barátnőm Bécsben él, néha meglátogatom, ő mindig mondja, hogy bizonyos környékeket kerüljünk éjjel, de őt 4 év alatt még sehol nem érte atrocitás, pedig egyszer az egyik említett kerületben dolgozott, sokszor este 10-ig.


Ő inkább azt emelte ki, hogy Bécsben a nagyobb parkokban, elhagyatottabb területeken kell vigyázni, mert sok a drogos, rengetegen akarnak füvet árulni, és sokszor belekötnek az emberbe.


De szerintem a lakott környékek ott sem vészesek, nem érzed úgy az utcán sétálva, hogy veszélyben lennél, legalábbis nappal.

2017. nov. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%
bécsben elég sok a migráns, kijönnek a szállásokról és este 10ig kint lehetnek az utcákon, van velük baj, piszkálják a nőket, volt erőszak is, ebből a szempontból rosszabb mint kőbánya
2017. nov. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Kőbánya melyik része veszélyes, OK, a Hős utcát leszámítva?



Óhegy tök oké, sőt, szerintem tök hangulatos, Újhegy oké, az Örs körüli rész, Gyakorló utca stb is oké szerintem.



:O



Bocsi az OFF-ért.

2017. nov. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Favoritenben törökök/arabok élnek inkább, Ottakring szerbekkel és albánokkal van tele.
2017. dec. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem így van. Ottakringen valóban sok szerb él, de jellemzően másod és harmadgenerációsok egykori jugoszláv vendegmunkasok leszarmazottjai. Ottakring mindig egy munkáskerület volt, de Kőbányához képest Rozsadomb a hely.
jan. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!