Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit gondoltok, a három örökös...

Mit gondoltok, a három örökös versenytárs (Budapest, Bécs, Prága) közül melyik a legszebb város?

Figyelt kérdés
2017. nov. 13. 23:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
73%

Nincs 'legszebb város'.

A szépnek látás szubjektív.

Különben is, bármelyiket nézed, a másikok egyikében sem taláhatod meg ugyanazt a szépséget.

Csak Budapesten láthatod a Parlament épületét ilyennek, csak Prágában sétálhstsz a Károly-hídon, csupán Bécsben találkozhatsz a császári volt főváros emlékeivel.

2017. nov. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
66%

Szubjektív, nekem Budapest a legszebb, mind fekvésileg, mind építészetileg. A koszt hagyjuk, voltam Rómában, az sem volt tisztább... A 2. Prága.

Nekem Bécs csalódás volt, főleg a Schönbrunn...

2017. nov. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
74%

Budapestet nem tudom objektíven megítélni, mert a szülővárosom, rengeteg emlék köt oda, amik megszépítik a várost (nem mintha egyébként annyira csúnya lenne). Amióta külföldön élek értékelem igazán, minden látogatáskor kb a hideg ráz egy dunaparti sétától.


Bécs és Prága pedig két külön világ, nem hiszem hogy versenytársak lennének, annyir más stílus a két város. Nekem személy szerint Bécs jobban bejön, mert Prága kicsit disneylandes, mintha csak a turistáknak épült volna.

2017. nov. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
58%

Budapesten születtem, de 4 éve Bécsben élek. A 2 közül Bp a szebb, viszont nálam Prága a top.

Prága, Bp, Bécs

2017. nov. 15. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
64%

Szépségre nekem Bécs tetszik a legjobban. Viszont Budapest hangulata nekem mindig nagyon különleges. Soha nem éltem Pesten, így csak túristaszemmel tudom nézni, és lehet azért szeretem mert szép emlékeim vannak :D De több külfölditől hallottam hogy nagyon megfogja őket a város.

Bécs nyugisabb, biztonságosabb, Budapest nyüzsgőbb, fiatalosabb. Prágában még nem jártam.

2017. nov. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Shai-Hulud ***** válasza:
84%

OFF:


Vajon ki az az elmebeteg, aki lepontozza a másik ember VÉLEMÉNYÉT? Főként, hogy a kérdező éppen erre volt kíváncsi!

2017. nov. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
31%

"Vajon ki az az elmebeteg, aki lepontozza a másik ember VÉLEMÉNYÉT? "


Számít?

2017. nov. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Számomra Budapest, Prága, Bécs.


Prágában szépek az épületek és tényleg tisztább valamivel, mint Budapest, de egy város szépséget én nem abban mérem, hogy van-e 2 cigicsikk az úton, mert láttam Pestnél sokkal koszosabb várost is, itt ez szinte fel sem tűnik, legalábbis a belvárosban nem. A kilátást a budai Citadelláról semmi nem übereli Prágában. Bécs nem rossz, de nem szeretem a síkságokat, így nálam alapból nem lehet első.

2017. nov. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz kérdés, de talán Budapest. Bécs nálam a második, nagyon gyönyörű városnak tartom, imádtam. Prága sem azért lett az utolsó, mert ennyire ne tetszett volna, mert Prága is nagyon szép, csupán csak egy hajszállal maradt le a másik kettő mögött.
2017. nov. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
uncsiiii
2017. nov. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!