Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van itt olyan, aki élt Moszkvá...

Van itt olyan, aki élt Moszkvában? Milyen ott az élet?

Figyelt kérdés

Mi szükséges ahhoz, hogy találjak munkát, milyen a közbiztonság, milyenek a fizetések és mekkorák a kiadások?


Fordító, tolmács szeretnék kint lenni, vagy akár a helyi nagykövetségen dolgozni, ilyesmi.



2017. nov. 18. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Éltem ott, 10 évvel ezelőtt. A munka kérdése nem foglalkoztatott, diákként voltam kint. A kollégiumi díj hasonló volt a magyarhoz, az élelmiszerek jellemzően drágábbak és nehéz volt igazán jó minőségű zöldség-gyümölcshöz jutni télen. A közlekedés viszont nagyon olcsó, de ha nem metróközelben van dolgod, körülményes. A nagykövetségen jó a kaja, viszont a díszterembe kirakott festmény nem egy telitalálat diplomáciai szempontból :)
2017. nov. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Moszkvában tanultál?

Megkérdezhetem, hogy melyik egyetemen és mit? Milyen ösztöndíjjal vagy hogyan voltál kint?


Mikor volt?

Nehéz volt elintézni?

Képzési díjat kellett fizetned?


Hogyhogy pont Moszkvát választottad?


Remélem nem probléma a sok kérdés, csak nem gyakran lehet olvasni ilyet és érdekel.

2017. nov. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!