Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szeretnék egyedül részt venni...

Szeretnék egyedül részt venni egy csoportos buszos utazáson Ausztriába. Kockázatos egyedül menni? Esetleg ha van tippetek szívesen fogadom.

Figyelt kérdés
2017. nov. 20. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Még ha Algériába mennél... de Ausztriába ? Mi lehetne kockázatos ? Leszúrnak Bécsben a karácsonyi vásárban ?
2017. nov. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Mármint az út kockázatos e? Mert nem hinném. A vásáron lesz terrorkészültség, nem tudom téged ez mennyire rémit meg.
2017. nov. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Olyanokra gondoltam hogy a csoporton belül esetleg lopás vagy hasonló történne.
2017. nov. 20. 20:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Léptél már ki az utcára egyedül? :D

Kb annyira kockázatos, mint lemenni a boltba bevásárolni.

2017. nov. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a buszon lehet kirabolnak a honfitársak

de ausztriában biztonságban leszel

2017. nov. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos jól látod a dolgokat, mert igen gyakori, hogy a bécsi adventi buszos utakon kirabolnak az útitársak. Ezért is vannak mindig olyan sokan a buszon, hogy ne tudd megállapítani, hogy melyikük a főraboló.
2017. nov. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Legyen nálad egy hátizsák, amit mindig viszel magaddal, nem tudnak akkor meglopni. Más veszély szerintem nem érhet.
2017. nov. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!