Kezdőoldal » Utazás » Európa » London 4es körzetben tudnék...

London 4es körzetben tudnék dolgozni. Vélemények?

Figyelt kérdés

Társalgási szinten beszélek angoul , a tervem igazából az lenne , hogy elkezdem ezt a munkát amire most lehetősgem van (szórólapozás , egy 20km-es körzetben heti 6 nap ).

Teljesítménybérezés van és én osztom be , hogy mikor megyek dolgozni az adott nap . Na már most annyit szeretnék megtudni , hogy mik a tapasztalatok a 4es körzetről , illetve mennyi esélyem van határozott , erős középfokú angollal , a későbbiekben jobb munkát találni majd? Illetve mekkora az az összeg amiből egy minimális színvonalon megtudnék élni?



2017. nov. 23. 05:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
És mégis milyen felosztás szerinti 4-es körzetről van szó? Melyik városrész?
2017. nov. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 D. Brasco ***** válasza:
100%

Ilyen himi-humi szórólapos melóért szerintem.kár londonig menni!Főleg miután a világ egyik legdragabb városa.....ugyhogy ilyen karrier melóból max arra futja majd hogy 10masik emberrel lakj egy szobában és ne halj éhen!

Az meg az önáltatás ne továbbja hogy heti 6 ledolgozott nap után neked lesz időd meg energiád jobb munkát keresni!

2017. nov. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Worcester Park-ban lenne a dolog.

Hát nem tudom . Heti 350-400 font ha jól teljesítek szerintem egész jól hangzik.

2017. nov. 23. 07:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez a 400 font hétre értendő, ugye?

400 font - kábé egy szobára futná, de a megélhetésedet is tudnod kell valamiből fedezni.

2017. nov. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Éltem Londonban 3 évet, szerintem felejtsd el. Ez a meló tényleg olyan ami miatt nem érdemes londonig menni. De ha szeretsz x emberrel együtt lakni és sz.pni európa legdrágább városában akkor hajrá.
2017. nov. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem esz annyi munkád, hogy megkeressed azt a pénzt. Mi igaz nem london de max heti 3 szórólapot kapunk. Viszont ha van egy tiszta jogsid, akkor könnyedén kapsz munkát.
2017. nov. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!