Kezdőoldal » Utazás » Európa » Napospart vagy Homokospart?...

Napospart vagy Homokospart? Vélemények Bulgáriáról?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Augusztusban szeretnénk Bulgáriába menni nyaralni és nem tudom, hogy hova. Inkább lazulós, nyugisabb helyre szeretnénk menni, ahol látnivaló is akad a tengerparton kívul. Nessebárra gondoltam. Vélemények?


Koszi elore is :)



2017. jún. 18. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
A bolgár tengerpart okádék. Az elejétől a végéig. Napospart Kb mintha a balcsit meg egy falunapot kereszteznél. Nesebr-ban legalább van valami látni való is, bár az sem egy nagy durranás. Amikor legutóbb le voltam égve ott szálltam meg az óvárosban egy airbnb-ben az úgy fílinges volt de amúgy ha esetleg adria is a radaron van nyaralás szempontjából inkább ezerszer az.
2017. jún. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha látnivalót is szeretnél, akkor Nessebar, mondjuk azt is 1 nap alatt megnézed... De minden helyről szerveznek kirándulásokat, például Várnába vagy Balchikra, úgy hogy az is egy megoldás lehet.
2017. jún. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%

Egy semmi. Az elsővel egyet kell értenem. Mintha egy kültelki diszkót, egy falunapot, egy ócskapiacot kereszteznél a legrosszabb kajás rémálmoddal.

Nesszebár sem egy nagy durranás,a tengerpart koszos, és az aljaproli jár oda főleg.


Pénzkidobás az egész. Enyhén szólva nem európai színvonal, és a higiénia ... meg azok az "éttermek", ahol egy konyha van, de a mexikóitól a kínaiig mindent főznek ...

2017. jún. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

A bolgár tengerpart zseniális. Itt minden infot megtalálsz: [link]

Indulj neki nyugodtan, Európa egyik legklasszabb tengerpartja csuda jó árakkal, hatalmas élettel.

Az, hogy melyik rész tetszene neked jobban, a drágább rongyrázós északi vagy az olcsó nyugis déli, csak te tudod eldönteni.

2017. jún. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

Igaz régi kérdés, de helyre kell tenni a dolgokat a fejekben.


Igen, azzal egyet kell értenem, hogy Bulgáriába ne az menjen, aki kirándulni és várost nézni akar. Nesebar egy kellemes fürdős, sétálgatós nyugger-nyaralásra alkalmas, Napospart pedig fiataloknak jó, akiknek nem kell extra kényelem, csak bulizni akarnak.


De az, hogy okádék vagy ótvar lenne? Gondolom aki ezt írja a Maldiv szigetekhez szokott, de itt a Balkánról beszélünk. A Déli strand Nessebarban kifejezetten szép, mivel sok szálloda van arra a part szépen karban van tartva, szedik a szemetet és a hínárt, puha a homok és mostanság még kis traktorral el is simítják.

10 év alatt egyszer nem kaptam semmi fertőzést vagy betegséget, szép, európai apartmanokban és hotelekben szálltam meg és nem kellett érte pofátlanul sokat fizetnem.

De ha neked az kell, hogy 800 forintért igyál egy korsó sört az Adriánál miközben a szádba lóg minden sz@ros pelenkát eldobáló türhő magyar menj nyugodtan Horvátországba, h***e sznob.

2019. aug. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Popes válasza:
Üdv. 5ös. Esetleg valami hotelt tudnál ajánlani ahová érdemes menni gyerekkel? Köszönöm
2022. márc. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6

Mi inkább apartmanokba jártunk, de tudok hoteleket is ajánlani Nesebarban.

A Kamenec nekem nagyon tetszett, a strand olyan 5-10 perc séta, van 3 medencéje, abból 2 gyerekeknek, vele szemben szupermarket, újváros szintén olyan negyed óra sétára.


Az Arsenal-ban is voltunk régen, ott szinte csak átsétálsz az úton és ott a strand. Az épület elég szoci volt még 10 éve, de tiszta és légkondícionált. Szintén van medence, kisboltok, éttermek a közelben.


Közvetlen a parton ott az Arsena, a Bilyana, az Aphrodité és a Mirage (mostanság történtek átnevezések, de pár éve így hívták őket). Ezek azért puccosabb, 4 csillagos helyek, saját partszakasszal, wellnessel, este zenés műsorral.

Ezekben sose jártam, de ismerős, aki a trópusokat is megengedhetné magának meg volt vele elégedve.

2022. márc. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Bulgáriában vagyok, és annyira csalódott, hogy ide is megírom. Ez az ország egy undorító, koszos cigányputri!

700 000 Ftot költöttem egy 7 napos nyaralásra elenitén, egy 4*os hotelben, all inclusive ellátással. Most éppen WC papírt vadászok, mert egy hete fosok a kajától. NINCS LÉGKONDI AZ EGÉSZ HOTELBEN!internet a legkisebb gond. Szerencsére csak az évezred legmelegebb nyara van, így csak azóta nem aludtam,hogy megérkeztünk. Az étel olyan,mintha valami afrikai országból hozták volna, de szerencsére ha nem sietsz,akkor elfogy, mert az ukrán "menekültek" mindent felfalnak,mint a sáskák.

Amit nem,azt összedpbálják,h más se tudja megenni. Persze a parkolóban csak 20-50 milliós ukrán kocsik vannak. Szegények... =[

De ez a legkisebb baj.... Ne gyere ide soha!!!! Eddig Görög szigetekre jártunk, és azt kell mondjam,h a görög legolcsóbb, legszarabb szállás sincs ennyire undorító, mint ez

Ilyen szintű igénytelenseget és koszt, vagy inkább évtizedes RETKET soha,sehol nem láttam. Ja,de A ROMÁN CIGÁNYOKNÁL

2023. júl. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
royal park hotel bulgaria és az egész Vivtoria Group kerülendő. Nem is ide foglaltunk, mikor megérkeztünk, akkor állítottak kész tények elé. Csak itt van hely, blabla.... Undorító balkáni tempó. Ezek meg is éddemlik,h itt tartanak,mert UNDORÍTÓ CIGÁNY NÉPSÉG. NA ÍGY NYARALJ BULGÁRIÁBAN!!!!!!!!!
2023. júl. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk azért sokat elárul az “ukrán menekült 50 milliós kocsival” megállapítás.


Eddig Ukrajna is olyan ország volt mint bármelyik másik Európában, voltak szegények, meg gazdagok meg gazdagabbak.

Kitört a háború, nyilván mindenki eljön onnan aki tud, főleg annak van lehetősége aki gazdag.


Azért mert neked a menekültről a sovány afrikai kisgyerek jut eszedbe aki gumicsónakon érkezett Olaszországba attól egy gazdag ukrán menekülttől (menekült, mivel nem önszántából jött el, hanem a körülmények rákényszerítették) nem lesz kevésbé háború Ukrajnában, vagy bármi is lenne a ki nem mondott következtetés részedről.

2023. júl. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!