Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lefkadára szeretnénk utazni...

Lefkadára szeretnénk utazni jövő szeptemberben autóbusszal. Volt már valaki irodával?

Figyelt kérdés

Voltunk már Görögországban busszal, nem volt semmi gond, viszont itt mindenképp kell majd autót bérelnünk, ahogy láttam. Mivel a jogosítványom még folyamatban van, azaz nem leszek túl gyakorlott és az sem biztos, hogy addig lesz autóm, így busszal tervezzük az odautat. Mivel repülővel nagyon macerás és drágább lenne ez a legmegfelelőbb számunkra. Olyan véleményekre lennék kíváncsi, akik már voltak ott busszal. Melyik városban érdemes megszállni, ami jó kiindulópont lehet a sziget többi részére? Robogót vagy autót válasszunk? Érdemes a közeli szigeteket meglátogatni hajóval? Olvastam, hogy lehet csónakot bérelni, erre gyakorlatlanoknak is van lehetősége? Melyek azok a partok, amik nektek a legjobban tetszettek?

Azért ilyen korai a kérdésem, mert hamarosan szeretnénk lefoglalni a szállást.


2017. nov. 26. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Lefkádán nem voltam még, de Görögországban már igen és egyáltalán nem ajánlanám az autó bérlést ennyire kezdő jogosítvánnyal ilyen helyre, valószínű, hogy nem is adnak autót bérbe ilyen friss jogosítványra, vagy ha igen, akkor horribilis biztosítással.
2017. nov. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Viszont addigra azért már egy kis gyakorlatom lesz, márciusig megszerzem a jogsit és szeptemberben mennénk nyaralni, így csak a hosszú utat nem szívesen vállalom el váltás nélkül.
2017. nov. 27. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!