Kezdőoldal » Utazás » Európa » Prága, jövő héten (péntek-hétf...

Prága, jövő héten (péntek-hétfő) szeretnénk utazni! Mennyi pénzt vigyünk magunkkal? Esetleg, ha vki volt már aki mit kellene megnézni? Vidámpark is van? A barátmőn él-hal az ilyenekért.

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:

èn most voltam tavasszal.Gyönyörü vàros.Amit èrdemes megnèzni?Hàt szinte minden.De legfökèpp az Orloj-t,a vàrat,a Szent Vitus szèkesegyhàzat,a Kàroly hidat.Mi lejàrtuk a làbunkat de nem tudtunk ellenàllni a vàrosnak,ugyh.csak mentünk ès mentünk.Egyèbkènt szinte minden egy helyen van,ugyh.nem kell metrozni,buszozni sem.Vidàmparkkal nem talàlkoztam,nemtudom van-e.Vidd el a szexmuzeumba:)..az jo buli lehet/sajna nekünk màr nem futotta rà/

Viszont elèg dràga minden,ès jol nèzd meg hol vàltod be a pènzed mert mi porul jartunk,ès 2sarokkal odèbb màr joval többet kaptunk volna.Jo szòrakozàst.Pràpa nem okoz majd csalodàst:)

2009. jún. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Én imádom Prágát:) Arra vigyázz, hol váltjátok át a pénzeteket, mert sajnos a csehek szeretik lehúzni a magyarokat... A legjobb itthon átváltani a pénzt. Ne gondolkodj túl sok pénzben, Prága viszonylag olcsó hely, bőven elég annyit magatokkal vinni, amennyit itthon költenétek. Sőt, olcsóbban kijöttök majd. Én a Staropamen sörgyárat is ajánlom, nagyon érdekes, idegenvezetés, és sörkóstoló is szokott lenni. Amit még ajánlok a hangulatos cseh kocsmák, sörözők. A Budveiser nevű sört pl mindenképpen kostoljátok meg mert nagyon finom. Ezer bocsánat, hogy Prágával kapcsolatban az alkoholt reklámozom, de ez is a város része, Prága nem létezik sör nélkül, ezt én mondom, pedig én itthon egyáltalán nem iszom sört:D A várban érdemes egy hatalmasat sétálni, azzal ha mindent megnéztek el is telik egy nap. Én az első válaszolóval ellentétben vennék metrójegyet: egyáltalán nem drága egy napi jegyet korlátlanul fel lehet használni, és habár tényleg nincsenek nagy távolságok szerintem azért jó ha tudtok metrózni is pl azért mert a legtöbb helyen macskaköves az út, és azon nem lehet olyan sokat gyalogolni, főleg melegben szandálban....
2009. jún. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1.vagyok. Szerintem meg igenis drága város. Pl. mi ketten(csak egy sima ebéd) átszámolva kb. 8000 Ft-ért kajáltunk, egy hutomágnest 2000 Ft-ert vettunk, es 20szem cseresznye pedig (ilyen kis tasakban) kb.3000Ft volt, de mindenhol szinte egyforma árakat láttunk. Persze cseresznyét nem vettunk :D
2009. jún. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
első válaszoló:D akkor én nem tudom, ti hol ettetek:) Mi diákszállón voltunk, a szállás reggelivel együtt 5 napon át került átszámitva 15 ezer ftba. Vacsizni, ebédelni, napi ezer ft-ért tudtunk. Bár az igaz, mi is találtunk olyan drága helyeket, hogy azt hittük ott esünk össze....de tudni kell keresgélni.
2009. jún. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!