Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bécs, Prága vagy Velene jobb...

Bécs, Prága vagy Velene jobb kültéri szilveszteri helyszín?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok? Biztonság? Őrült emberek? :D

Soha életemben nem szilvesztereztem a szabadban, így fogalmam sincs, hogy milyen odakint egy ilyen buli. Pláne külföldön. Jobb vagy rosszabb mint itthon?

Értem a rengeteg petárdára stb?


A válaszokat előre is köszönöm.


2017. dec. 11. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Bár szilveszterkor nem voltam Velencében de egy másik nemzeti ünnep alatt igen. A közbiztonság rendben volt, a hangulat jó volt és még egy gyaloghidat is felhúztak ahol át lehetett sétállni. Ha jól emlékszem akkor a tűzijáték alatt nem lehetett rajta tartózkodni.
2017. dec. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A megjelölt városokban csak egyetlen dolog lesz biztos, hogy bármennyit iszol is, nem tudsz majd eldőlni!

(Mert akkora lesz a tömeg.)

2017. dec. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velenceben meg csak nyaron voltam. Praga es Becs mindkettö nagyon jo hely szilveszterezni. Persze, leginkabb mindegyik centrumaban, esetleg különleges helyen (de azok altalaban ki vannak berelve es zartkörüek). Nagy mertekben az idöjarastol függ, hogy hol jobb, de azt elöre nehez megmondani. Leginkabb pedig a tarsasagtol.
2017. dec. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!