Kezdőoldal » Utazás » Európa » Úgy emlékszem, hogy Angliában...

Úgy emlékszem, hogy Angliában vannak olyan távolsági buszok, amikre ha hónapokkal előre megveszi az ember a jegyet, akkor potom árat kell fizeti, pl.1 font. Melyek ezek a busztársaságok?

Figyelt kérdés
Már elfelejtettem, de asszem van egy B betűs például.

2017. dec. 17. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ilyenről még nem hallottam.
2017. dec. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
National express, Megabus, Sn-ap travel. Mondjuk hónapokkal elore nem is nagyon tudod megvenni, mert nem viszi addig a naptárat, de egy hónappal elotte valóban olcsóbb lesz, mint 2 nappal elotte. Londont így már jártam be egy 3 fontos return jegyért. Egyébként ez a vonatokra is igaz, ott is ki lehet fogni kedvezményeset, én is mentem már 10 font alatt az egyébként 80 fontos árak helyett.
2017. dec. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megabus lesz az.
2017. dec. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megabus.
2017. dec. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi.

csak azt nem értem, ha valaki nem hallott róla, miért írja ide, hogy nem hallott róla. vicces

talán várja meg, hogy mások válaszolnak és akkor majd hallani fog róla

2017. dec. 17. 21:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Megabus, azzal jöttem ki kerek 10 éve:D 1 fontért utaztam Londontól Manchesterig.
2017. dec. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!