Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországba Magyarországról...

Görögországba Magyarországról szeretnék menni de átszállással repülővel. Hol a legjobb átszállni? Ausztriában?

Figyelt kérdés

Ki hogy ment?

Egyenes közvetlen járat nem érdekel


2016. máj. 17. 18:56
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm Isztambult javasolta
2016. máj. 17. 19:23
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Megkerdezhetem, hogy miert fontos az atszallas? Egyebkent en a skyscannert ajanlom. En ott szoktam a legolcsobb jegyeket talalni, es beallithatod hogy kozvetlen jaratokat ne listazzon.
2016. máj. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hol a legjobb átszállni? Na ez értelmes kérdés. Legjobb szerintem München, mert az egyik legjobb reptér Európában. Az már más kérdés, hogy megy-e Lufthansa oda ahová szeretnél, mert a légitársaságok városokba repülnek, az, hogy Görögország még semmit nem mond. Szóval megírnád kérlek hová szeretnél utazni? Egyébként momondo és társain két perc alatt találsz választ a kérdésedre.
2016. máj. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
N.Y. ?
2016. máj. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon bakteresre sikerült ez a kérdésed.

Csak segítségképp, ha az a bizonyos átszállásos utad drágább lesz, mint 10eFt, valamit jól benyalátál.

2016. máj. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ki hogy ment?"

Szerintem Magyarországról minden épeszű ember közvetlen járattal megy Görögországba, de legalább a 99%.

2016. máj. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyszeru. Aznap mikor mindenképpen indulni kellett volna reggel Elment az egyetlen járat. Így is elindultam. Csak átszállással értem az uticelhoz
2016. máj. 18. 14:10
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
és ezért kiírtál ide egy kamukérdést??????????
2016. máj. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez még a "12,3centisapötsömszerintetekiskicsi" kérdésnél is jobb!

:))

Legalább írtad volna, hogy szereted a repülést és a fel- és leszállás a mindened.

De hogy érdemi választ is adjak... szerintem Sturup-ban szállj át.

2016. jún. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!