Kezdőoldal » Utazás » Európa » Barna hajúként és kreolosabb...

Barna hajúként és kreolosabb (szolis) bőrrel kevesebb rá az esély, hoy minden percben megbámuljanak a férfiak Törökországban?

Figyelt kérdés

Tavasszal megyek oda, és ez elég nagy félelmem, itthon se szeretem, ha valaki megbámul vagy odaszól, fütyül stb. az utcán, nemhogy egy 15 milliós metropoliszban :) sokmindent olvastam, hogy vehetek fel akár egy kukazsákot is, akkor is meg fognak bámulni, az én öltözködésem pedig nem túl konzervatív (nem mutogatom magam, de nem is takargatom, szerintem csinosan szoktam öltözködni, akkor is, ha éppen lazább helyre megyek)

Nyilván azt jobban megértem, hogy a fehérbőrű, szőke, számukra ritkaság nőket jobban észreveszik, megbámulják, de mi a helyzet az én fajtámmal?:D felejtsem el, hogy nyugodtan fogok sétálgatni?

Köszi előre is :)


2017. dec. 29. 00:14
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Ha ilyesmire érzékeny vagy, akkor nem jó helyre mész.. :D

Én nem tudtam, hogy ez zavar, amíg Isztambulba nem mentünk. Utáltam, hogy szó szerint az arcomba másztak, és nem azért mert megbámultak, hanem mert el akartak valamit adni és mert ez a távolság a normális náluk két ember (idegen!) közt.

2017. dec. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Kicsit szőkenősre vetted a kérdést. Amikor leírod az öltözködési stílusodat, abból az jön át, hogy tudatosan öltözködsz. Csak képes vagy picit zártabb, picit kevesebbet mutató ruhákat is felvenni. Úgy látom, a zárójelet és az alany-állítmányokat a helyén kezeled, ami nagy szó manapság, tehát innentől az öltözködést is meg fogod tudni oldani.

Amúgy pedig Isztambul a világ egyik legjobb helye, erről keveset kérdeztél. Milliónyi ember az utcákon, ráadásul teljesen civilizált módon. Próbálj erre koncentrálni,é s élvezni azt, ami ott rád vár.

2017. dec. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Logikátlan a kérdésed.

Ha nem konzervatív az öltözeted akkor nyilván megbámulnak majd itthon is meg külföldön is. És nyilván ez a cél, hogy téged nézzenek.

Különben nem kétfajta nő létezik: a barna hajú szolis meg a fehér bőrű szőke.

Én barna hajú fehér bőrű vagyok, és konzervatívabban öltözöm, ami természetesen nem jelenti, hogy nem csinosan. Ugyanúgy megnéznek.

35N

2017. dec. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem oltozkodsz fel rendesen meg fognak bamulni, tok mindegy, milyen szinu a hajad. Ez a szoke haj ritkasagszamba megy Torokorszagban, meg nem tudom, honnan jott. Itt is vannak boseggel termeszetes voros, szoke vilagosboru lanyok, ferfiak kek, zold szemmel. A turista noket nem ezert bamuljak meg a ferfiak, hanem mert itteni merce szerint kb. prostitualtnak nez ki a tobbseg, illetve az europai arcvonasokat legtobbszor szlavos, oroszos arcvonasokkal azonositjak, es mivel ezekbol van a legtobb prostitualt itt, a turista lanyok tobbsege onkentesen es tudatlanul azonosittatja magat ezzel a szereppel. Ezert bamuljak meg oket, mert legtobben a tarifan merengenek, nem a hajszine miatt :). Szoval meg ha nem is vagy tul konzervativ tipus, itt ajanlom kicsit visszavenni a sajat erdekedben (a legjobb peldaval ugy lehetne erzekeltetni, hogy pl. a te szemedet is megkapna egy forro nadragban kitett cicikkel magassarkuban setalo lany - na a legtobb turista lany kb. ilyen szintu latvanyossag).

Üdv Törökorszagbol :). Ha kerdesed van, irj nyugodtan.

2017. dec. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha itthon megneznek, akkor ott miert lenne maskepp? Ha nyugodtan akarsz setalni, akkor ne vegyel fel keveset takaro dolgokat- mondjuk tavasszal nincs olyan meleg, nem kell rovidnadrag vagy ujjatlan, dekoltalt folso :)
2017. dec. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Engem vörös haj , fehér bőr nagyon bámulnak arra.

Lehet téged egy fokkal kevésbé.

Minit mellőzd.

2017. dec. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én éveket éltem Ankarában,barna hajú és szemű vagyok.Nem bámulnak és molesztálnak az ottani férfiak,ez egy tévhit.De .hozzánk képest,szolidabban öltöznek a nők,nem szokás kitenni a mellet,feneket.Egyébként náluk rengeteg csinos,szép arcú lány van,úgyhogy nem fognak elájulni tőled.Ha normálisan öltözől,nem extra mini szoknyában leszel,semmi probléma nem lesz.Plusz a külföldiekkel nagyon udvariasak.
2017. dec. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vettem észre, hogy annyira megbámulnának. Egyébként alapból udvariasabb nép, mint a miénk, az a helyzet. Más kérdés, hogy emellett viszont a legyet is röptében, szóval kulturáltabb közeledési kísérletek előfordulhatnak :D
2017. dec. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!