Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lehetséges-e éves vagy féléves...

Lehetséges-e éves vagy féléves vasút bérletet váltani Budapest és München útvonalra?

Figyelt kérdés
Több helyen is keresgéltem már de sehol sem találtam segítséget hozzá. Aki árat is tud mondani annak külön köszönet

2018. jan. 6. 00:22
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem az a napi ingázók táv, gondolom belátod. Ennek megfelelően nincs rá bérlet, hiszen az tipikusan havi 15-20 utazást feltételező termék.
2018. jan. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vicces lenne ilyen bérlet.

Viszont 2 bérlettel megoldható, igaz abból is csak havi bérlet létezik.


Interrail Globál bérlet: 30 napos 637 €

Ez Magyarországról csak a határtól használható, illetve visszafele csak a határig érvényes.


A Magyarországi szakaszra pedig: START Klub VIP kártya.Fél évre: 168.000 Ft


Igy összesen 4400 Euróba jönne ki egy fél éves "bérlet".

+ Helyjegyek és egyéb pótdijak az Osztrák és Német szakaszokon.

Cserébe szinte bárhová utazhatsz vonattal, nem csak Budapest és München között.

2018. jan. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az interrail már pár éve jó a határig is, nem kell külön oda vissza jegyet venni.
2018. jan. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-as. Köszi az infót. De az ő esetében nem lenne jó.


"A Globál bérlet a lakóhely szerinti országban csak egyszeri ki-, illetve hazautazásra használható fel! További ki- és beutazás esetén a magyar szakaszra nemzetközi menetjegyet kell váltani, melyre a MÁV-START 50%-os kedvezményt biztosít."


Forrás: [link]

2018. jan. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget :) kár hogy nem lehet bérletet venni, reménykedtem hogy lehet :I
2018. jan. 11. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!